• Компанія ESET будує сучасний кампус у Братиславі

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про плани щодо будівництва нової штаб-квартири, яка буде розміщувати 25 000 квадратних метрів офісних площ приблизно для 1400 працівників.

 • ТОП-10 шкідливих програм в Україні: липень, 2017

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — представляє основні тенденції розповсюдження комп'ютерних загроз у липні 2017 року. За даними, отриманими спеціалістами вірусної лабораторії ESET за допомогою системи швидкого оповіщення ESET Live Grid, топові позиції у рейтингу найбільш активних шкідливих програм займають загрози, які перенаправляють жертву на інфіковані веб-сайти, та рекламне програмне забезпечення.

 • Шкідливі додатки для Android масово поширюються під виглядом легітимних програм

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — попереджає про поширення шкідливих програм під виглядом легітимних у турецькому неофіційному магазині додатків для Android – CepKutusu.com. Замість бажаних програм на пристрій користувача завантажується банківське шкідливе програмне забезпечення. Загроза здатна перехоплювати та надсилати SMS-повідомлення, відображати фальшиву активність, а також завантажувати та встановлювати інші додатки.

 • Stantinko: прихована шкідлива програма атакує користувачів з 2012 року

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про виявлення складної загрози Stantinko, жертвами якої вже стали близько півмільйона користувачів.

 • Нові подробиці атак, спрямованих на Україну: аналіз бекдору групи TeleBots

  27 червня 2017 року нова атака вразила багато комп'ютерних систем в Україні та інших країнах світу. Ця атака була проведена за допомогою загрози, яку продукти ESET виявляють як Diskcoder.C (відома також як ExPetr, PetrWrap, Petya або NotPetya). Ця загроза вдає з себе типову програму-вимагач — шифрує дані на комп'ютері та вимагає 300 доларів за їх відновлення. Насправді ж автори цієї шкідливої програми мали намір заподіяти шкоду, тому вони зробили все можливе, щоб зробити розшифрування даних дуже малоймовірним.

 • TeleBots повертається: спрямована проти України атака на ланцюг постачання

  Спеціалісти ESET підготували аналіз, який містить подробиці масштабної атаки програми-вимагача Diskcoder.C, направленої на українських користувачів. У ході дослідження було виявлено схожість між кількома кампаніями кіберзлочинної групи TeleBots, яка останнім часом організовує атаки на комп'ютерні системи об’єктів критичної інфраструктури України.

 • Оновлені рекомендації ESET для протидії атакам Win32/Diskcoder.C

  Шкідлива програма-вимагач, яку продукти ESET виявляють як Win32/Diskcoder.C, поширюється швидкими темпами, інфікуючи користувачів не тільки в Україні, а й у всьому світі. Дана загроза здійснює шифрування всього диска комп’ютера у разі інфікування MBR, а в інших випадках зашифровує файли, вимагаючи викуп за відновлення доступу до них.

 • Масова атака програми-вимагача в Україні може досягти глобальних масштабів

  Нова атака програми-вимагача в Україні, яка може бути пов'язана з сімейством шкідливих програм Petya, стала топовою темою на сторінках численних ЗМІ та соціальних медіа. На даний час продукти ESET виявлять загрозу як Win32/Diskcoder.C Trojan. У разі успішного інфікування MBR, шкідлива програма шифрує весь диск комп’ютера. В інших випадках загроза зашифровує файли, як Mischa.

 • Win32/Diskcoder.C: рекомендації спеціалістів ESET

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про високу активність та масове розповсюдження шкідливої програми-шифратора, яку продукти ESET виявляють як Win32/Diskcoder.C trojan.

 • Нові версії продуктів ESET отримали експертні висновки ДССЗЗІ України

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про те, що нові версії продуктів ESET для захисту корпоративних користувачів отримали експертні висновки Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.