Прес-релізи

 • Група кібершпигунів Sednit продовжує атакувати користувачів

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про виявлення нової версії загрози Xagent — провідного шпигунського програмного забезпечення групи кіберзлочинців Sednit (також відома як Strontium, APT28, Fancy Bear та Sofacy).

 • Топ-8 правил безпеки під час здійснення святкових онлайн-покупок

  Кожного року пора новорічних покупок розпочинається ще з розпродажів Чорної п’ятниці та Кіберпонеділка та триває до самого Різдва. У гонитві за низькими цінами на бажані подарунки користувачі часто забувають про базові правила онлайн-покупок та стають легкою наживою для кіберзлочинців.

 • Тенденції розвитку загроз у 2018 році

  Компанія ESET —  лідер у галузі проактивного виявлення —  традиційно представляє щорічний прогноз розвитку загроз на найближчі 12 місяців.

 • ESET отримала найвищі нагороди від незалежних експертів

  Компанія ESET — лідер в галузі проактивного виявлення — отримала ряд відзнак від провідних тестувальників програмного забезпечення, підтвердивши позицію найбільш надійного постачальника рішень для захисту корпоративної мережі. 

 • Рекомендації ESET щодо створення надійного паролю

  Кожен користувач комп'ютера неодмінно використовує безліч паролів у своїй повсякденній роботі. Від їх надійності залежить безпека конфіденційних даних, таких як повідомлення електронної пошти, профілі в соціальних мережах або навіть банківський рахунок.

 • ESET взяла участь у глобальній операції із знешкодження ботнета Gamarue

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — спільно з компанією Microsoft та правоохоронними органами взяла участь у операції, спрямованій на знешкодження ботнета під назвою Gamarue (Andromeda), жертвами якого щомісяця ставали 1,1 мільйона систем у всьому світі. Дану загрозу продукти ESET виявляють як Win32/TrojanDownloader.Wauchos.

 • Захист баз даних — запорука безпеки корпоративної мережі

  Основою діяльності сучасних компаній будь-якого розміру є конфіденційна інформація різних видів, саме тому безпека корпоративних даних має надважливе значення для успіху бізнесу.

 • Банківський троян поширюється у Google Play під виглядом легітимних додатків

  Компанія ESET — лідер в галузі проактивного виявлення — попереджає про поширення шкідливого банківського програмного забезпечення BankBot у Google Play. Для уникнення виявлення загроза маскується під легітимні додатки та розпочинає шкідливу діяльність через деякий час після завантаження.

 • Нове сімейство шкідливих додатків поширюється у Google Play

  Компанія ESET — лідер в галузі проактивного виявлення – повідомляє про виявлення ряду шкідливих додатків в офіційному магазині Android, які маскуються під легітимні та починають проявляти свою шкідливу діяльність не відразу.

 • Шахраї масово поширюють підроблену версію програми Windows Movie Maker

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про поширення підробленої версії програми Windows Movie Maker, за допомогою якої кіберзлочинці виманюють гроші у необізнаних користувачів.