Прес-релізи

 • Продукт ESET Smart Security 9 отримав визнання від AV-Comparatives

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про те, що продукт ESET Smart Security 9 отримав найвищий бал за результатами порівняльного тестування антивірусних програм, продемонструвавши найменший вплив на продуктивність системи серед всіх протестованих рішень.

 • Відповіді на основні питання щодо Operation Groundbait

  Представляємо список основних питань/звинувачень стосовно опублікованого дослідження Operation Groundbait та офіційних відповідей ESET на них.

 • Шкідлива програма Locky масово атакує користувачів країн Європи

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про нову хвилю поширення шкідливого програмного забезпечення JS/Danger.ScriptAttachment у деяких країнах Європи.

 • ESET визнаний кращим антивірусним захистом для домашніх користувачів

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про те, що продукт ESET Smart Security 9 визнано найкращим антивірусним рішенням зі 100% захистом користувачів за підсумками незалежного тестування SE Labs.

 • Нова версія безкоштовного додатку ESET Online Scanner доступна користувачам

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - представляє нову версію ESET Online Scanner - додатку для сканування та очищення пристрою на базі технології ThreatSense®. Продукт забезпечує повну перевірку на наявність вірусів безпосередньо через Інтернет-браузер.

 • Поради спеціалістів ESET для захисту від програм-вимагачів

  Компанія ESET – лідер у галузі проактивного виявлення – попереджає про високу активність програм-вимагачів, які блокують пристрій, вимагаючи плату за відновлення доступу.

 • Новий дешифратор для вимагачів TeslaCrypt

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про створення дешифратора для сімейства небезпечних програм-вимагачів TeslaCrypt (3 або 4 версій). Інструмент дає можливість розшифрувати файли з розширеннями .xxx, .ttt, .micro, .mp3, а також у випадках, якщо розширення не було змінено.

 • Операція Groundbait: українські окуповані території піддалися атакам кібершпигуна

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про виявлення загрози, яка використовується для проведення кібершпигунської діяльності, спрямованої на уряд самопроголошених Донецької та Луганської Народних Республік. Шкідлива програма, яку продукти ESET класифікують як Win32/Prikormka, залишалася активною та непоміченою експертами з безпеки, починаючи з 2008 року.

 • ESET утримує позиції на світовому ринку програмних рішень безпеки

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - утримала своє місце серед четвірки компаній, які найбільше розвиваються на світовому ринку програмних рішень для захисту корпоративних робочих станцій, за підсумками 2015 року.

 • Хто більш майстерний: учасники Євробачення чи сучасні кіберзлочинці?

  Кожного року увага глядачів з усього світу прикута до талановитих музикантів, які змагаються за перемогу в одному з найстаріших пісенних конкурсів світу — Євробаченні. У фіналі країни-учасники завойовують прихильність публіки не тільки музикою, але й оригінальністю виступів. Саме видовищні постановки часто допомагають співакам справити враження на глядачів та здобути перемогу. Так само і кіберзлочинці часто спричиняють чималий резонанс серед Інтернет-користувачів створенням витончених і небезпечних загроз.