Прес-релізи

 • Небезпека витоку даних: «слабкі» сторони компанії

  Основою діяльності сучасних компаній є конфіденційна інформація різних видів, починаючи від записів про співробітників і закінчуючи клієнтськими базами даних. Безпека цих даних має надважливе значення для успіху бізнесу, а недбале ставлення до них може призвести до згубних наслідків для організації в цілому, включаючи фінансові втрати у великих розмірах.

 • Шпигунська програма атакує Центральну та Східну Європу

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про виявлення зразків шкідливого програмного забезпечення для здійснення цілеспрямованого шпіонажу - інструментарію SBDH. Використовуючи потужні фільтри, різні методи з'єднання з операторами та стійкі техніки, загроза викрадає певні файли урядових і державних установ, діяльність яких пов'язана з економічним зростанням та співробітництвом у Центральній та Східній Європі. Тільки протягом минулого року спеціалісти ESET виявили зразки шкідливої програми в Чехії, Словаччині, Угорщині, Польщі та Україні.

 • Кібербезпека в дорозі: топ-10 порад захисту пристроїв під час літньої подорожі

  Ноутбук, смартфон або планшет на літньому відпочинку для багатьох стали незамінними атрибутами. Однак власники, які вирушають в подорож зі своїми пристроями, наражають себе на ряд небезпек, пов’язаних з використанням публічних Інтернет-мереж, онлайн-банкінгу та здійсненням Інтернет-покупок в дорозі.

 • Поради для безпечного користування банкоматом

  Для сучасної людини банкомат є звичним способом використання банківських послуг. Важко повірити, що ще сорок дев'ять років тому отримати гроші можна було тільки в банку, заздалегідь зробивши запит до установи. Першими скористались можливістю знімати кошти з рахунків за допомогою банкомату жителі Лондону 27 червня 1967 року. З того часу кількість банкоматів на планеті зросла до трьох мільйонів та збільшується в середньому на 280 нових пристроїв щодня.

 • Топ-5 найпоширеніших причин втрати корпоративних даних

  Без сумніву, сьогодні дані є одним із основних активів компанії. Інформація про клієнтів, співробітників і фінанси повинна бути належним чином захищена в першу чергу та доступна при необхідності. У зв’язку з цим компанії, визнаючи цінність своїх даних, інвестують достатньо ресурсів в їх захист та відновлення у разі серйозних інцидентів.

 • Обережно — кібербуллінг: як розпізнати віртуальне цькування дитини

  Літні канікули не за горами. Більшість школярів з нетерпінням чекали відпочинку від домашніх завдань та ранніх підйомів. Однак деякі підлітки хотіли опинитися подалі від школи з менш приємних причин - втекти від кіберхуліганів, які турбують їх офлайн чи онлайн через соціальні мережі.

 • Відповіді ESET на додаткові запитання щодо Operation Groundbait

  Шановні журналісти, блогери, а також користувачі продуктів ESET,
  Дякуємо за увагу до дослідницької діяльності компанії ESET, зокрема до дослідження кібератак Operation Groundbait — одному з багатьох досліджень команди ESET, які допомагають вам краще зрозуміти та запобігти кібератакам.

 • Нова хвиля шахрайства Ray-Ban: під прицілом користувачі Facebook та електронної пошти

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - попереджає про зростаюче поширення шахрайської схеми Ray-Ban. Використовуючи мережу Facebook та спам-розсилку електронною поштою, зловмисники заманюють користувачів переходити на сайти підробних Інтернет-магазинів з пропозиціями великих знижок на сонцезахисні окуляри.

 • Лідер у галузі запобігання втраті даних Safetica приєднався до ESET Technology Alliance

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - оголошує про приєднання Safetica, провідного постачальника рішень для запобігання втраті даних, до програми співпраці ESET Technology Alliance.

 • Світ після TeslaCrypt: сімейство Crysis претендує на першість серед програм-вимагачів

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про появу небезпечного сімейства програм-вимагачів Crysis. Загроза зашифровує файли на постійних, змінних та мережевих дисках та вимагає плату за доступ до даних. Більше того, завдяки використанню складних алгоритмів та схем шифрування шкідлива програма захищена від швидкого знешкодження.

Захистіть дітей онлайн зі знижкою 20%!

Тільки до 21 червня!

Дізнатися більше