Прес-релізи

 • Основні правила безпеки під час здійснення покупок квитків онлайн

  2016 рік став багатим на спортивні події. Цілий місяць літа увага спортивних уболівальників була прикута до Чемпіонату Європи з футболу. Тепер любителі спорту всього світу в очікуванні наступних змагань - Олімпійських ігор, які цього року будуть проходити в Ріо-де-Жанейро.

 • Продукти ESET отримали нагороду «VBSpam+»

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє, що продукт ESET Mail Security для Microsoft Exchange Server показав відмінний результат у виявленні спаму, завдяки чому четвертий раз поспіль був удостоєний нагороди «VBSpam+».

 • Нова версія ESET Remote Administrator для Microsoft Azure® доступна користувачам

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - представляє нову версію інструменту віддаленого управління ESET Remote Administrator Virtual Machine® для Microsoft Azure. Продукт надає нові можливості системним адміністраторам для ефективного управління безпекою та швидкого усунення загроз корпоративній мережі.

 • Нова версія ESET Remote Administrator доступна для завантаження

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про вихід нової версії інструменту віддаленого управління ESET Remote Administrator. Версія 6.4 володіє новими функціями та можливостями, які значно полегшують роботу системних адміністраторів та дозволяють забезпечити високий рівень контролю за безпекою корпоративної мережі будь-якого розміру.

 • Продукти ESET показали найкращий результат у тестуванні Virus Bulletin

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє, що продукт ESET NOD32 Antivirus отримав 95-ту нагороду VB100 від незалежної британської лабораторії Virus Bulletin. Під час останнього тестування на базі 64-бітної версії Windows 10 Pro продукт ESET показав максимальні результати з-поміж 24 рішень, виявивши всі раніше невідомі екземпляри вірусів без помилкових спрацювань.

 • Поради для безпечного використання гри Pokemon GO

  Гра з елементами доповненої реальності Pokemon GO швидко набуває популярності у всьому світі. За два тижні після релізу додаток завантажили мільйони користувачів. Поєднавши віртуальні образи з реальністю, розробники гри пропонують шукати покемонів в реальному світі, приручати їх та битися з іншими покемонами. Захоплююче полювання на персонажів відомого мультфільму змусило вийти на вулиці багатьох людей, повністю поглинених пошуками фантастичних істот.

 • Шкідливі додатки масово поширюються під виглядом популярної гри Pokemon GO

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - попереджає про поширення на Google Play нелегітимних додатків Pokemon GO. Замість запуску популярної гри фальшиві програми блокують пристрій користувача, а згодом непомітно відвідують сайти у фоновому режимі або заманюють жертву підписатися на платні фіктивні послуги.

 • Фальшиві додатки на Google Play виманюють гроші та конфіденційні дані користувачів

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - попереджає про поширення нелегітимних додатків, які змушують користувачів надавати їхні конфіденційні дані для подальшого їх використання під час рекламних розсилок. Програми приваблюють потенційних жертв за допомогою цікавої назви та опису, які не відповідають функціональності додатку.

 • Небезпечна програма Nymaim повертається в Європу та Північну Америку

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - попереджає про зростаючу активність шкідливої програми Nymaim, яка здійснює інтенсивні цілеспрямовані фішингові атаки. Кількість зразків загрози з початку цього року зросла на 63% порівняно з відповідним періодом минулого. Найбільше жертв шкідливої програми зафіксовано в Польщі (54%), Німеччині (16%) та США (12%).

 • Новий троян Keydnap викрадає обліковані дані користувачів Mac OS X

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - попереджає про появу нової загрози, яка здійснює атаки на комп'ютери під управлінням операційної системи Mac OS X. Троян Keydnap викрадає паролі та ключі облікових записів користувачів OS X шляхом створення постійного бекдору. Шкідлива програма вперше була виявлена в травні, а потім знову зафіксована в червні цього року.

Захистіть дітей онлайн зі знижкою 20%!

Тільки до 21 червня!

Дізнатися більше