Прес-релізи

 • Продукти ESET сумісні з операційною системою macOS Sierra

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про сумісність продуктів для домашніх користувачів ESET Cyber Security та ESET Cyber Security Pro® з операційною системою macOS Sierra.

 • Нова версія безкоштовного додатку ESET Online Scanner доступна користувачам

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - представляє нову версію ESET Online Scanner - додатку для сканування та очищення пристрою на базі технології ThreatSense®. Продукт забезпечує повну перевірку на наявність вірусів безпосередньо через Інтернет-браузер.

 • Програма-вимагач TorrentLocker атакує користувачів 15 країн

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про нову хвилю поширення небезпечної програми-вимагача TorrentLocker.

 • Нова загроза для Android: кіберзлочинці управляють пристроями користувачів через Twitter

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про поширення на пристроях Android бекдору, для управління яким кіберзлочинці використовують соціальну мережу Twitter.

 • Небезпечний завантажувач Nemucod знову атакує комп’ютери користувачів

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - попереджає про зростання активності небезпечного завантажувача Nemucod. Тепер загроза одночасно поширює шкідливу програму-вимагача та бекдори для накручування кліків.

 • Шахраї виманюють дані облікових записів користувачів Facebook

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про нову хвилю шахрайства у Facebook. Зловмисники розміщують у соціальній мережі неправдиві новини про теракти у Празі, таким чином заманюючи жертв на фішингові веб-сайти. Через фальшиві ресурси шахраї виманюють дані облікових записів користувачів Facebook. Кампанія в першу чергу спрямована на жителів Чехії та Словаччини.

 • Продукти ESET отримали ще дві нагороди від Virus Bulletin

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє, що продукти ESET отримали 97-у нагороду «VB100» від незалежної британської лабораторії Virus Bulletin.

 • Завантажувач Nemucod поширює небезпечний бекдор

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - попереджає про нову хвилю атак небезпечного трояна-завантажувача Nemucod. Цього разу замість шкідливих програм, які блокують комп'ютер та вимагають викуп за розблокування, загроза завантажує на пристрої користувачів бекдор, що дозволяє кіберзлочинцям віддалено управляти комп'ютерами жертв без їх відома.

 • Небезпечні додатки поширюються на Google Play під виглядом фоторедактора Prisma

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — попереджає про поширення у магазині Google Play фальшивих додатків для обробки зображень. Під виглядом популярного редактора фотографій Prisma на пристрої користувачів потрапляють небезпечні трояни-завантажувачі, здатні виманювати у користувачів конфіденційну інформацію. Жертвами кіберзлочинців уже стали близько 1,5 мільйона користувачів.

 • Продукт ESET Cyber Security Pro отримав визнання від AV-Comparatives

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про те, що продукт ESET Cyber Security Pro отримав найвищий бал за результатами порівняльного тестування незалежної лабораторії AV-Comparatives, забезпечивши 100% захист пристроїв Mac від шкідливого програмного забезпечення.

Захистіть дітей онлайн зі знижкою 20%!

Тільки до 21 червня!

Дізнатися більше