Прес-релізи

 • ESET визнано кращим антивірусним захистом для домашніх користувачів

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про те, що продукт ESET Smart Security 9 визнано найкращим антивірусним рішенням для домашніх користувачів за підсумками незалежного тестування SE Labs.

 • Загроза Linux/Moose інфікує роутери користувачів

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про підвищення активності шкідливої програми для Linux. Загроза інфікує роутери користувачів та перехоплює незашифрований мережевий трафік пристроїв.

 • Оновлена лінійка продуктів для домашніх користувачів доступна для завантаження

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - оголошує про вихід нового покоління флагманських продуктів для домашніх користувачів - ESET Smart Security Premium 10, ESET Internet Security 10, ESET NOD32® Antivirus 10. Рішення побудовані на основі перевіреної технології NOD32, яка досконало поєднує високу точність виявлення, безпрецедентну швидкість роботи та зручність у використанні. Основними новинками 10 версії стали функції Захисту веб-камери та домашньої мережі, а також преміум функції - Управління паролями та Захист інформації.

 • Дослідження ESET: щонайменше 15% домашніх роутерів не захищені від атак

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про те, що щонайменше 15% домашніх роутерів не мають належного рівня захисту. Найпоширенішими проблемами є уразливості програмного забезпечення та слабкі паролі.

 • Група кібершпигунів Sednit атакує політичних діячів Східної Європи та урядові установи різних країн світу

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - попереджає про нову хвилю фішинг-атак групи кібершпигунів Sednit. Цілями зловмисників уже стали понад 1000 політичних діячів та публічних осіб.

 • Загроза HTML/FakeAlert атакує користувачів

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - попереджає про зростання активності шкідливого програмного забезпечення HTML/FakeAlert.

 • Flexera Software приєдналася до ESET Technology Alliance

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - оголошує про приєднання Flexera Software, світового лідера серед рішень для ліцензування програмного забезпечення, контролю відповідності нормам, безпеки та інсталяції, до програми співпраці ESET Technology Alliance.

 • Нова версія ESET Secure Authentication доступна користувачам

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - представляє нову версію рішення для захисту доступу до мережі - ESET Secure Authentication.

 • Продукти ESET відзначені нагородою «VBSpam+»

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє, що продукт ESET Mail Security для Microsoft Exchange Server п'ятий раз поспіль отримав нагороду «VBSpam+» за відмінний результат у виявленні спаму, підтвердивши лідируючі позиції на ринку програмних рішень.

 • Рекомендації спеціалістів ESET для захисту від фішинг-атак

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - попереджає про зростаюче поширення фішинг-атак, жертвами яких сьогодні стає все більша кількість домашніх та корпоративних користувачів. Лише за перший квартал 2016 року спеціалісти ESET зафіксували рекордну кількість атак даного виду порівняно з попередніми роками.

Захистіть дітей онлайн зі знижкою 20%!

Тільки до 21 червня!

Дізнатися більше