Прес-релізи

 • ESET отримала 100-у нагороду від Virus Bulletin

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про те, що продукт ESET NOD32 отримав рекордну соту нагороду «VB100» від британської лабораторії Virus Bulletin. Відзнаку генеральному директору ESET вручив особисто Джон Ховс, керівник тестування Virus Bulletin на церемонії, яка відбулася 16 грудня 2016 року.

 • KillDisk атакує українських користувачів

  Компанія ESET — лідер в галузі проактивного виявлення — повідомляє про здійснення ряду кібератак, жертвами яких стали важливі цілі в Україні. На думку спеціалістів ESET, головна мета зловмисників — цілеспрямована підривна діяльність в українському сегменті мережі Інтернет.

 • ТОП-10 шкідливих програм в Україні: листопад, 2016

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — представляє основні тенденції розповсюдження комп'ютерних загроз у листопаді 2016 року. За даними, отриманими спеціалістами вірусної лабораторії ESET, за допомогою системи швидкого оповіщення ESET Live Grid, топові позиції у рейтингу найбільш активних шкідливих програм займають загрози, які перенаправляють жертву на інфіковані веб-сайти, та рекламне програмне забезпечення.

 • Кіберзлочинці поширюють шкідливий код через рекламні банери на популярних сайтах

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — попереджає про поширення шкідливого набору експлойтів через рекламні оголошення на популярних сайтах. За даними технології ESET LiveGrid®, за останні два місяці шкідливий контент побачили більше мільйона користувачів.

 • Продукт ESET продемонстрував потужний захист у тестуванні AV-Comparatives

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про те, що продукт ESET Endpoint Security продемонстрував максимальне виявлення без помилкових спрацювань за результатами останнього тестування AV-Comparatives.

 • ESET пропонує безкоштовний інструмент для жертв глобальної ботнет-мережі Avalanche

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про виявлення глобальної ботнет-мережі Avalanche, яка протягом багатьох років поширювала шкідливе програмне забезпечення, залишаючись непоміченою системами захисту.

 • ESET Threat Intelligence - новий сервіс для корпоративних користувачів

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про створення сервісу, який в режимі реального часу інформуватиме користувачів про основні загрози корпоративного середовища. Послуга аналізу конкретних шкідливих програм і надання аналітичної інформації про функціональні можливості та вплив загроз доступна для спеціалістів з безпеки підприємств, а також оперативних центрів забезпечення безпеки (SOC).

 • Новий дешифратор для вимагачів сімейства Crysis

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про створення дешифратора для сімейства небезпечних програм-вимагачів Crysis, які продукти ESET виявляють як Win32/Filecoder.Crysis. Під час розробки інструменту був використаний майстер ключів розшифрування, нещодавно опублікований на форумі BleepingComputer.com.

 • ESET підтвердив високу продуктивність роботи в тестуванні AV-Comparatives

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про те, що продукт ESET Endpoint Security продемонстрував найменший вплив на продуктивність системи за підсумками порівняльного тестування популярних антивірусних програм.

 • ЕSET представляє безкоштовний інструмент для виявлення банківського трояна Retefe

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про створення безкоштовного інструменту для виявлення небезпечного банківського трояна Retefe. Жертвами шкідливої програми вже стали тисячі клієнтів британського банку Tesco Bank, а також у списку цілей атак були кілька інших банків.