Прес-релізи

 • Обережно! Нова загроза під виглядом Angry Birds атакує комп'ютери Mac

  Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — повідомляє про появу нової загрози, яка здійснює крадіжку віртуальної валюти Bitcoin та розповсюджується через піратське, зламане програмне забезпечення.

 • ТОП-10 шкідливих програм в Україні: лютий, 2014

  Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — представляє основні тенденції розповсюдження комп'ютерних загроз у лютому 2014 року.

 • GSMA Mobile World Congress 2014: ESET представила нові версії продуктів ESET Secure Authentication та ESET Mobile Security для Android

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - взяла участь у щорічній виставці мобільних технологій GSMA Mobile World Congress, на якій представила нове покоління рішень для мобільних пристроїв - ESET Mobile Security та ESET Secure Authentication.

 • Акція! ESET Mobile Security за півціни на Google Play

  Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — пропонує користувачам придбати комплексне рішення ESET Mobile Security зі знижкою 50% в магазині програм Google Play.

 • ТОП-10 шкідливих програм в Україні: січень, 2014

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про стрімке підвищення активності загроз, націлених на отримання несанкціонованого доступу в систему.

 • Нове покоління продукту ESET Mobile Security доступне для тестування

  Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — повідомляє про вихід бета-версії нового покоління рішення ESET Mobile Security для захисту смартфонів та планшетів під управлінням ОС Android.

 • Продукт ESET удостоєний золотої нагороди від AV-Comparatives

  Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — повідомляє про те, що продукт ESET Smart Security показав кращий результат у виявленні фішингових сайтів та отримав золоту нагороду незалежної тестової лабораторії AV-Comparatives.

 • ТОП-10 шкідливих програм в Україні: грудень, 2013

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - представляє основні тенденції розповсюдження комп'ютерних загроз у грудні 2013 року.