Прес-релізи

 • Хакери використовують самогубство Робіна Вільямса для шахрайства у Facebook

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - попереджає користувачів про появу нового виду шахрайства у соціальній мережі Facebook, для здійснення якого зловмисники цинічно використовують смерть відомого коміка Робіна Вільямса.

 • Унікальна можливість купити ESET Mobile Security за півціни на Google Play!

  Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — надає користувачам унікальну можливість купити комплексне рішення ESET Mobile Security зі знижкою 50 % у магазині додатків Google Play.

 • Новий бeкдор маскується під ESET Mobile Security та програму для мобільного банкінгу

  Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — попереджає користувачів про високу активність нової загрози Krysanec, яка поширюється під виглядом легітимних платних та безкоштовних програм (наприклад, ігор або різного ПЗ) для мобільних пристроїв на базі ОС Android. Після інсталяції ця троянська програма може збирати різні дані з інфікованого пристрою, підключати його до командного серверу C&C (Command & Control), завантажувати та виконувати інші модулі, що підключаються, забезпечивши тим самим віддалений доступ до файлів, які зберігаються на пристрої жертви.

 • ESET представляє бета-версію нового покоління продуктів для домашніх користувачів

  Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — оголошує про вихід бета-версії нового покоління флагманських продуктів для домашніх користувачів — ESET Smart Security 8 та ESET NOD32 Antivirus 8.

 • Російський троян-вимагач атакує українських користувачів

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - попереджає українських користувачів про високу активність нової троянської програми Simplocker, яка блокує мобільні пристрої та вимагає гроші за розшифровку даних.

 • Новий ESET Mobile Security для Android з проактивним модулем Антикрадій

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід нової версії продукту ESET Mobile Security для Android, який не тільки надає надійний захист від онлайн-загроз, але і володіє функцією проактивного Антикрадія, що дозволяє відстежити втрачений смартфон або планшет за допомогою простого веб-інтерфейсу на порталі my.eset.com.

 • ТОП-10 шкідливих програм в Україні: квітень, 2014

  Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — представляє основні тенденції розповсюдження комп'ютерних загроз у квітні 2014 року.

 • ТОП-10 шкідливих програм в Україні: березень, 2014

  Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — повідомляє про стрімке підвищення активності загроз, націлених на отримання несанкціонованого доступу в систему.

 • ESET представляє нове покоління продуктів для захисту комп'ютерів Mac — ESET Cyber Security

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про вихід нової версії рішень ESET Cyber Security Pro та ESET Cyber Security, які надають додатковий рівень захисту комп'ютерів Mac.

 • ОПЕРАЦІЯ ВЕНДІГО: інфіковані 25 000 серверів Linux та Unix Щодня розповсюджують загрозу на 500 000 комп’ютерів

  Дослідники компанії ESET спільно з експертними групами, які займаються інцидентами у сфері комп'ютерної та Інтернет-безпеки, виявили масштабну кіберкампанію, в рамках якої тисячі інфікованих серверів Linux та Unix у всьому світі здійснювали крадіжку даних авторизації для SSH доступу, перенаправляли користувачів на веб-ресурси зі шкідливим контентом та розсилали спам-листи.