Прес-релізи

 • Тенденції розповсюдження шкідливих програм: січень, 2013

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - представляє основні тенденції поширення комп'ютерних загроз у січні 2013 року.

 • Нове покоління продуктів ESET для Mac: комплексне рішення ESET Cyber Security Pro та покращений продукт ESET Cyber Security

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про вихід нового покоління продуктів ESET для захисту широко популярної сьогодні платформи Mac OS X - комплексного рішення ESET Cyber Security Pro® та покращеного продукту ESET Cyber Security®.

 • Бізнес-рішення ESET отримали нагороду «VBSpam+» та сертифікат «ICSA Labs»

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що рішення ESET Endpoint Security отримало визнання та сертифікат лабораторіі ICSA Labs, а продукт ESET Mail Security для Microsoft Exchange Server показав відмінний результат у виявленні спаму, завдяки чому був удостоєний нагороди «VBSpam+».

 • Новий троян атакує Facebook: вкрадено 16,000 облікових записів користувачів

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про високу активність нової троянської програми, яка здійснює крадіжку облікових записів користувачів Facebook і розповсюджується під виглядом Texas HoldEm Poker.

 • Основні правила безпеки у разі втрати ноутбука

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про значне збільшення випадків втрати конфіденційної інформації та персональних даних у зв'язку з крадіжкою портативних комп'ютерів.

 • Основні правила безпеки для користувачів Facebook

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про підвищений інтерес кіберзлочинців до користувачів популярних соціальних мереж. Зокрема, останнім часом експерти ESET все частіше стикаються з різними видами спаму, випадками Інтернет-шахрайства та крадіжки персональних даних користувачів, здійснюваних за допомогою багатьох програм, що розповсюджуються та використовуються у Facebook.

 • ESET Social Media Scanner — нова програма для захисту у Facebook

  Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — повідомляє про вихід нової програми ESET Social Media Scanner, яка забезпечує захист від різних видів загроз у соціальній мережі Facebook.

 • Продукт ESET визнано кращим у 2012 році за тестуванням AV-Comparatives

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про те, що ESET Smart Security 5 визнаний кращим продуктом у 2012 році та отримав нагороду «Top Rated Product of 2012» від незалежної тестової лабораторії AV-Comparatives.

 • Тенденції розповсюдження шкідливих програм: грудень, 2012

  Компанія ESET — лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — представляє основні тенденції поширення комп'ютерних загроз у грудні 2012 року.

 • Тенденції розвитку загроз у 2013 році

  Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — представляє основні тенденції поширення комп'ютерних загроз у 2013 році.