Прес-релізи

 • ТОП-10 шкідливих програм в Україні: квітень, 2013

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про підвищену активність загроз, пов'язаних з шахрайством при завантаженні безкоштовних програм та вимаганням відправки платних SMS-повідомлень.

 • Виявлено нову загрозу Linux/Cdorked.A, яка вразила вже сотні серверів Apache

  Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — повідомляє про появу нової загрози, яка вражає широко популярні та використовувані у всьому світі сервери Apache.

 • IT Security RoadShow 2013

  Компанія «ІСЕТ-Україна» взяла участь у регіональних конференціях в рамках програми IT Security RoadShow 2013. Ці заходи пройшли у березні-квітні 2013 року в трьох великих містах України — Донецьку, Дніпропетровську та Харкові.

 • ТОП-10 шкідливих програм в Україні: березень, 2013

  Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — представляє основні тенденції розповсюдження комп'ютерних загроз у березні 2013 року.

 • ESET представляє нові рішення для захисту серверів Microsoft Exchange Server та Microsoft SharePoint Server 2013

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід нової версії 4.5 продукту ESET Mail Security для Microsoft Exchange Server, який надає якісний захист поштових скриньок та серверів у корпоративній мережі.

 • Продукти ESET удостоєні рекордної 78-ї нагороди «VB100»

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про те, що бізнес-рішення ESET отримали 78-му нагороду від незалежної тестової лабораторії Virus Bulletin.

 • Тенденції розповсюдження шкідливих програм: лютий, 2013

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - представляє основні тенденції поширення комп'ютерних загроз у лютому 2013 року.

 • CeBIT 2013: компанія ESET представила нові рішення для корпоративних і домашніх користувачів

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - взяла участь у найбільшій міжнародній виставці інформаційних технологій, телекомунікацій, ІТ-рішень та послуг - CeBIT 2013, яка проходила з 5 по 9 березня 2013 року в Ганновері.

 • CLOUD Computing Summit 2013

  Компанія «ІСЕТ-Україна», що представляє продукти ESET на території України, взяла участь у форумі «CLOUD Computing Summit 2013», який відбувся 01 березня 2013 у Києві.

 • Підсумки акції «Хто куди, а ми в гори з ESET»

  На початку 2013 року компанія «ІСЕТ-Україна» підвела підсумки щорічної акції «Хто куди, а ми в гори з ESET».