Прес-релізи

 • Бета-версія ESET Social Media Scanner - відтепер із захистом у Twitter

  Компанія ESET® - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід бета-версії оновленого продукту ESET® Social Media Scanner, який забезпечує захист від різних видів загроз у соціальних мережах.

 • ESET названо кращим захисником від фішинг-атак

  Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — повідомляє про те, що продукт ESET Smart Security посів перше місце за результатами незалежного тестування AV-Comparatives та удостоєний вищої нагороди «Advanced +».

 • ТОП-10 шкідливих програм в Україні: липень, 2013

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - представляє основні тенденції розповсюдження комп'ютерних загроз у липні 2013 року.

 • ESET представляє нову версію продукту ESET Mobile Security для Android

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід нової версії продукту ESET® Mobile Security для Android.

 • Продукти ESET отримали рекордну 80-ту нагороду «VB100»

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про те, що продукти ESET отримали рекордне 80-е визнання від експертів незалежної тестової лабораторії Virus Bulletin та тим самим відзначили 10-річчя отримання послідовних нагород «VB100».

 • ТОП-10 шкідливих програм в Україні: червень, 2013

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про високу активність загроз, які здійснюють крадіжку конфіденційної інформації та перенаправляють користувачів на шкідливі сайти.

 • ТОП-10 шкідливих програм в Україні: травень, 2013

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про високу активність загроз, які здійснюють крадіжку конфіденційної інформації та перенаправляє користувачів на шкідливі сайти.

 • ESET представляє нове рішення для захисту серверів Microsoft SharePoint Server 2013

  Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — оголошує про вихід нового продукту ESET Security для Microsoft SharePoint Server, який надає ефективний захист конфіденційної інформації, що зберігається в базах даних корпоративних користувачів.

 • Продукти ESET NOD32 Antivirus 7 та ESET Smart Security 7 з оновленим захистом від невідомих загроз доступні для тестування

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід бета-версії нового покоління флагманських продуктів для домашніх користувачів - ESET Smart Security® 7 та ESET NOD32® Antivirus 7. Сьома версія рішень ESET забезпечує передовий захист від невідомих видів загроз і має оновлену систему очищення.

 • Виявлена масштабна кібератака, спрямована на крадіжку конфіденційної інформації

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про виявлення масштабної кіберзлочинної кампанії, спрямованої на крадіжку конфіденційних даних різних організацій.