Прес-релізи

 • ESET представляє сьому версію продуктів ESET NOD32 Antivirus та ESET Smart Security

  Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення та володар рекордної кількості нагород VB100 — оголошує про вихід сьомого покоління флагманських продуктів для домашніх користувачів — ESET Smart Security ® та ESET NOD32 ® Antivirus.

 • ТОП-10 шкідливих програм в Україні: вересень, 2013

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - представляє основні тенденції розповсюдження комп'ютерних загроз у вересні 2013 року.

 • ESET удостоєний найвищої оцінки від Virus Bulletin

  Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — повідомляє , що продукт ESET NOD32 Antivirus 6 показав найкращий результат у тестуванні Virus Bulletin та був заслужено удостоєний 81-ї нагороди «VB100».

 • ESET Technology Alliance — нова програма, що поєднує кращі рішення безпеки

  Компанія ESET - лідер ву галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про запуск нової програми співпраці ESET Technology Alliance, основною метою якої є розширення захисту корпоративних користувачів за допомогою ІТ-рішень з безпеки, які легко інтегруються з продуктами ESET і надаються безкоштовно.

 • Небезпечні троянські програми атакують українських користувачів

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про різкий спалах активності троянських програм, які шифрують дані користувачів, блокують робочий стіл та вимагають викуп у жертви за відновлення коректної роботи програмного забезпечення.

 • Новий інструмент ESET для виявлення прихованих загроз під Mac OS X

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід бета-версії нової програми ESET® Rootkit Detector, призначеної для виявлення прихованих загроз на комп'ютерах Mac®.

 • ESET відкриває представництво в Австралії

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про відкриття нового офісу в Австралії, що дозволить посилити захист користувачів даного регіону, зокрема малого та середнього бізнесу.

 • ТОП-10 шкідливих програм в Україні: серпень, 2013

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - представляє основні тенденції розповсюдження комп'ютерних загроз у серпні 2013 року.

 • ESET Mobile Security для Android показав 99,6% виявлення загроз

  Компанія ESET® — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — повідомляє про успішне проходження тестування продуктом ESET® Mobile Security для Android з результатом виявлення загроз 99,6%.

 • Виявлено новий небезпечний банківський троян

  Компанія ESET - світовий лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про виявлення нової троянської програми, яка націлена на користувачів Інтернет-банкінгу в Європі та Азії.