Прес-релізи

 • Нове покоління флагманських продуктів ESET бізнес-версії доступне для тестування

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про початок публічного тестування нових флагманських продуктів для користувачів бізнес-версій - ESET Endpoint Security Suite (наступне покоління рішення ESET Smart Security) та ESET Endpoint Security (послідовник легендарного ESET NOD32 Antivirus).

 • Компанія ESET припиняє підтримку продуктів ESET NOD32 Antivirus 2.7 для серверів

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про те, що з 01 лютого 2012 року буде припинено здійснення технічної підтримки та оновлення баз вірусних сигнатур продуктів ESET NOD32 Antivirus 2.7 для серверів, а також усіх попередніх застарілих версій.

 • ESET Gateway Security для Microsoft Forefront Threat Management Gateway доступний для тестування

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про початок публічного тестування продукту ESET Gateway Security для Microsoft Forefront Threat Management Gateway.

 • Підсумки маркетингової бонусної програми 2011

  В кінці 2011 року компанія "ІСЕТ-Україна", яка представляє продукти ESET на території України, підвела підсумки щорічної акції "Хто куди, а ми в гори з ESET". Переможці, серед яких сертифіковані партнери, партнери та реселери, відвідали батьківщину антивірусних програм ESET - Словаччину.

 • Бізнес-версії продуктів ESET сертифіковані Citrix Ready

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про те, що бізнес-версії продуктів ESET пройшли сертифікацію Citrix Ready.

 • Продукти ESET отримали найвищі нагороди від незалежних експертів

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що в січні рішення ESET отримали звання кращого антивірусного продукту ("2011 Top Rated Product"), за рейтингом тестової лабораторії AV-Comparatives, та 71-у нагороду "VB100" від авторитетного видання Virus Bulletin.

 • Тенденції розвитку загроз у 2012 році

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - представляє основні тенденції розповсюдження комп'ютерних загроз у 2012 році. Шкідливі програми для мобільних пристроїв, шахрайство у соціальних мережах, загрози BlackHat SEO, соціальна інженерія - це лише невеликий перелік загроз, жертвами яких ставали користувачі останнім часом.

 • Підсумки року: рейтинг загроз 2011

  Минув 2011 рік і прийшов час підводити підсумки. Яким він був і що приніс? З якими загрозами зустрічались користувачі? Чи справдилися прогнози? Відповіді на ці та бігато інших питань розкрили у своєму річному звіті спеціалісти компанії ESET.

 • Білд 4.2.76 бізнес-версії флагманських продуктів ESET доступний для завантаження

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід білду 4.2.76 бізнес-версії флагманських продуктів ESET - класичної антивірусної програми ESET NOD32 Antivirus та комплексного рішення ESET Smart Security.

 • Новий профіль Facebook зацікавив киберзлочинців

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про появу нового виду шахрайства у Facebook. Не так давно відома соціальна мережа впровадила новий вид профілю під назвою "Timeline" (у російськомовній версії сервісу - "Хроніка").