Прес-релізи

 • ESET збільшує свою частку ринку

  Компанія ESET — лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — зайняла топову позицію у списку компаній, які мали найбільший розвиток у 2011 році у сфері безпеки.

 • Нове покоління продуктів ESET для Mac доступне для тестування

  Компанія ESET — лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — оголошує про початок публічного тестування нового покоління продуктів ESET для Mac OS X.

 • Новий центр вірусних досліджень у Канаді

  Компанія ESET — лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — повідомляє про відкриття нового науково-дослідного центру в Канаді, на території престижного політехнічного університету Монреаля.

 • Виявлено ботнет Win32/Georbot, який використовує для оновлень сайт уряду Грузії

  Компанія ESET — лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — повідомляє про спалах нової загрози Win32/Georbot. Основними видами шкідливої діяльності даного трояна є крадіжка документів MS Word і цифрових сертифікатів, створення аудіо-та відеозаписів за допомогою мікрофону та веб-камери, а також перегляд інформації у локальній мережі.

 • CeBIT 2012: ESET представила нові рішення для корпоративних користувачів

  Компанія ESET — лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — взяла участь у найбільшій міжнародній виставці інформаційних технологій, телекомунікацій, ІТ-рішень та послуг — CeBIT 2012, яка проходила з 6 по 10 березня 2012 року в Ганновері.

 • ESET Smart Security завоював «Довіру читачів» журналу SC Magazine

  Компанія ESET — лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — повідомляє про те, що продукт ESET Smart Security удостоєний престижної нагороди «Довіра читачів 2012» в категорії «Краще управління захистом від шкідливих програм» («Best Anti-Malware Management») від авторитетного видання SC Magazine. Переможців у цій номінації обирали читачі журналу шляхом голосування.

 • Mobile World Congress 2012: ESET представила рішення для смартфонів та планшетів під ОС Android

  Компанія ESET — лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — взяла участь у щорічній виставці мобільних технологій GSMA Mobile World Congress 2012, на якій представила рішення ESET Mobile Security для захисту смартфонів та планшетів під операційною системою Android.

 • Статистика шкідливого ПЗ: січень, 2012

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - представляє статистику найбільш розповсюджених інтернет-загроз у січні 2012 року. Звіт підготовлений спеціалістами вірусної лабораторії ESET за допомогою системи швидкого оповіщення ESET Live Grid.

 • Бета-версія продукту ESET File Security для Microsoft Windows Server Core доступна для тестування

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про початок публічного тестування нового продукту ESET File Security для Microsoft Windows Server Core, призначеного для захисту серверних систем.

 • ESET Smart Security 5 отримав нагороду від AV-Test

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про початок публічного тестування нових флагманських продуктів для користувачів бізнес-версій - ESET Endpoint Security Suite (наступне покоління рішення ESET Smart Security) та ESET Endpoint Security (послідовник легендарного ESET NOD32 Antivirus).Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що продукт ESET Smart Security 5 показав відмінні результати в незалежному тестуванні AV-Test і отримав нагороду "2011 Best Usability".