Прес-релізи

 • Шосте покоління продуктів ESET на сторожі безпеки користувачів

  Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — оголошує про вихід шостої версії флагманських продуктів для домашніх користувачів — комплексного рішення ESET Smart Security 6 і потужної антивірусної програми ESET NOD32 Antivirus 6.

 • Security Innovation Forum 2012

  Компанія «ІСЕТ-Україна», яка представляє продукти ESET на території України, взяла участь у шостому щорічному форумі Security Innovation Forum 2012 «Підсумки року: найкращі проекти, рішення, інновації», який відбувся 14 листопада 2012 року у Києві.

 • Тенденції розповсюдження шкідливих програм: жовтень, 2012

  Компанія ESET — лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — представляє основні тенденції поширення комп'ютерних загроз у жовтні 2012 року.

 • Продукти ESET впевнено лідирують у тестуваннях AV-Comparatives

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про те, що продукт ESET NOD32 Antivirus 5.2 отримав найвищу оцінку та нагороду «Аdvanced+» за результатами порівняльного тестування продуктивності антивірусних програм, а рішення ESET Endpoint Security визнаний кращим для захисту корпоративної мережі згідно з останнім звітом спеціалістів незалежної лабораторії AV-Comparatives.

 • RoadShow 2012

  Компанія «ІСЕТ-Україна» взяла участь у регіональних конференціях в рамках роад-шоу «Безпека, відеоспостереження, корпоративна інфраструктура 2012», організованого видавничим домом «СофтПрес».

 • AV-Comparatives підтверджує — рішення ESET підтримують Windows 8

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про те, що продукти ESET NOD32 Antivirus 5 та ESET Smart Security 5 підтримують нову операційну систему Microsoft Windows 8. Даний факт підтверджують результати незалежного тестування AV-Comparatives.

 • Продукт ESET Mail Security для IBM Lotus Domino 4.5 доступний для завантаження

  Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — оголошує про вихід продукту ESET Mail Security для IBM Lotus Domino версії 4.5, призначеного для захисту поштових серверів.

 • Читачі журналу «Information Security Magazine» назвали продукт ESET кращим рішенням для захисту робочих станцій

  Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — повідомляє про те, що продукт ESET NOD32 Antivirus 4 Бізнес-версія визнаний кращим рішенням для захисту робочих станцій згідно з опитуванням читачів спеціалізованого журналу «Information Security Magazine». Завдяки найвищим оцінками в декількох категоріях продукт ESET не тільки отримав «золото» («Gold Award»), але й з легкістю обійшов такі рішення як Kaspersky та Sophos.

 • ESET Remote Administrator 5 доступний для завантаження на 12 мовах

  Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — повідомляє про вихід локалізованих версій інструменту ESET Remote Administrator 5, призначеного для віддаленого управління продуктами ESET.

 • ESET представила нову можливість USSD-контролю для користувачів Android

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід нової програми ESET USSD Control, спеціально розробленої для усунення небезпечних уразливостей у смартфонах під управлінням операційної системи Android.