Прес-релізи

 • Доступна нова версія продукту ESET Mail Security

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про вихід 4.3 версії продукту ESET Mail Security для захисту серверів Microsoft Exchange. Нова версія продукту надає покращений антиспам захист завдяки доданим функціям, таким як журнал реєстрації спаму та журнал "сірих списків".

 • ESET взяла участь у виставці CeBIT 2011

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - взяла участь у найбільшій міжнародній виставці інформаційних технологій, телекомунікацій, ІТ-рішень та послуг - CeBIT 2011, яка проходила з 1 по 5 березня 2011 року в Ганновері.

 • Кількість жертв програми-вимагача зростає швидкими темпами

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що програма-вимагач Win32/Hoax.ArchSMS продовжує розповсюджуватися в Україні швидкими темпами. За даними, що були отримані за допомогою системи швидкого оповіщення ThreatSense.Net, у лютому кількість жертв цієї шкідливої програми збільшилось майже в два рази.

 • Представництво ESET в Україні взяло участь у конференції «Безпека бізнесу на сучасному етапі»

  Представництво компанії ESET в Україні взяло участь у конференції "Безпека бізнесу на сучасному етапі", яку організував журнал "Сети и телекоммуникации" 2 березня 2011 року.

 • Користувачі Facebook стали жертвами мережевих черв’яків

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про те, що велика кількість користувачів соціальної мережі Facebook стали жертвами різноманітних шкідливих програм, у тому числі широко відомих у світі черв'яків Win32/Yimfoca.AA та Win32/Fbphotofake.

 • ESET File Security для Linux отримав нагороду VB100

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що продукт ESET File Security 3.0.20 для Linux отримав визнання від експертів незалежного авторитетного видання Virus Bulletin. Продукт компанії ESET вкотре показав високі результати та здібність виявлення "диких" вирусів при мінімальному споживанні системних ресурсів.

 • Програма-вимагач атакує українських користувачів

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпезпечення - повідомляє про підвищену активність загроз, пов'язаних з шахрайством під час розповсюдження популярних програм та вимаганням відправки СМС повідомлень

 • Підсумки маркетингової бонусної програми 2010

  Українське представництво компанії ESET підвело підсумки маркетингової бонусної програми за 2010 рік. Переможці, серед яких сертифіковані партнери, партнери та реселери, відвідали батьківщину антивірусних програм ESET - Словаччину

 • Продукт ESET NOD32 Antivirus бізнес версії для Mac вперше отримав нагороду ICSA Labs

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що продукт ESET NOD32 Antivirus бізнес версії для Mac вперше отримав визнання спеціалістів незалежної дослідницької лабораторії ICSA Labs

 • Білд 4.2.71 доступний для завантаження

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про вихід білду 4.2.71 бізнес версії продуктів ESET NOD32 Antivirus та ESET Smart Security