Прес-релізи

 • Доступна бізнес версія продукту ESET Mobile Security для Windows Mobile та Symbian

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід бізнес версії продукту для захисту мобільних пристроїв - ESET Mobile Security. Це антивірусне програмне забезпечення призначене для захисту смартфонів і КПК на базі операційних систем Windows Mobile та Symbian.

 • ESET зайняла топову позицію у списку Gartner

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - зайняла топову позицію у списку компаній, які мали найбільший розвиток у 2010 році у сфері безпеки.

 • Нове покоління флагманських продуктів ESET доступно для тестування

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про початок публічного тестування нового поколення флагманських продуктів - ESET NOD32 Antivirus 5 та ESET Smart Security 5. Бета версії даних продуктів володіють новими функціями та перевагами, такими як аналіз програм та процесів, які запущено, за допомогою «cloud» технологій, оптимізований процес запуску, розширене сканування змінних носіїв, оновлений графічний інтерфейс користувача, ігровий режим.

 • Хакери не залишають без уваги світові події

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про підвищену активність загроз BlackHat SEO. У квітні жодна світська подія не залишилась поза увагою хакерів, які використовують для атаки техніки пошукової оптимізації (SEO).

 • Доступний білд 4.3.12008.0 другої бета версії продукту ESET File Security для Microsoft Windows Server

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід білду 4.3.12008.0 другої бета версії продукту ESET File Security для Microsoft Windows Server.

 • Доступна бета версія ESET Mobile Security для Android

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід бета версії продукту ESET Mobile Security для Android. Це антивірусне програмне забезпечення призначене для захисту смартфонів та КПК на базі операційних систем Android, Windows Mobile та Symbian. ESET Mobile Security забезпечує надійний захист даних від відомих та раніше невідомих загроз.

 • Security Innovation Forum 2011

  Представництво компанії ESET в Україні взяло участь у третьому щорічному форумі Security Innovation Forum 2011 «Вибір року. Презентація рішень та інновацій у сфері корпоративної безпеки», який відбувся 20 квітня 2011 року у Києві.

 • Продукт ESET NOD32 Antivirus 4.2.71.2 отримав нагороду Virus Bulletin

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що продукт ESET NOD32 Antivirus 4.2.71.2 отримав визнання від експертів незалежного видання Virus Bulletin. Продукт компанії ESET вкотре показав високі результати та здібність виявлення "диких" вірусів при мінімальному споживанні системних ресурсів.

 • Продукт ESET NOD32 Antivirus 4 для Linux доступний для завантаження

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід домашньої та бізнес версій продукту ESET NOD32 Antivirus 4 для Linux платформ. Завдяки технології проактивного виявлення ThreatSense дане рішення ESET забезпечує якісний захист від відомих і раніше невідомих Інтернет-загроз з мінімальним впливом на роботу системи.

 • Нова загроза HTML/Iframe.B атакує українських користувачів

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що в Україні зафіксовано підвищену активність шкідливої програми HTML/Iframe.B, призначеної для крадіжки персональних даних та конфіденційної інформації користувачів.