Прес-релізи

 • Нова мішень кіберзлочинців

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про підвищення активності кіберзлочинців. У червні основною мішенню комп'ютерних хакерів стали користувачі соціальних мереж - фахівці ESET зафіксували значне збільшення кількості заражень шкідливими програмами, спрямованих на крадіжку логінів та паролів до популярних засобів онлайн спілкування.

 • Доступна друга бета версія ESET Mobile Security для Android

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід другої бета версіїї продукту ESET Mobile Security для Android.

 • Реліз кандидат версії п’ятого покоління продуктів ESET доступні для тестування

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід реліз кандидат версій продуктів ESET NOD32 Antivirus 5 та ESET Smart Security 5.

 • Статистика шкідливого ПЗ: травень, 2011

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - представляє статистику найбільш розповсюджених інтернет-загроз у травні 2011 року.

 • ESET у соціальних медіа

  Українське представництво ESET завжди відкрите до діалогу і хоче почути думку кожного. Ваші коментарі та пропозиції дозволять покращити продукти ESET.

 • Доступна реліз кандидат версія продукту ESET File Security 4.3 для Microsoft Windows Server

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про вихід реліз кандидат версії продукту ESET File Security 4.3 для Microsoft Windows Server.

 • Захист дітей в Інтернет мережі

  Першого червня в Україні та багатьох інших країнах відзначають Міжнародний день захисту дітей. У цей день більшість організацій намагаються звернути увагу суспільства на проблеми, пов'язані з порушенням прав дітей

 • Продукт ESET Smart Security сертифіковано TUV

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що продукт ESET Smart Security бізнес версії отримав сертифікат TUV, який підтверджує якість цього антивірусного рішення у відповідності до вимог Европейських Директив.

 • Білд 4.0.69 продуктів ESET для Mac доступний для завантаження

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про вихід білду 4.0.69 продуктів ESET для операційної системи Mac - ESET Cybersecurity та ESET NOD32 Antivirus бізнес версії.

 • Українське представництво ESET — офіційний партнер «Днів електронного урядування»

  Українське представництво ESET виступило офіційним партнером щорічного форуму «Дні електронного урядування», який проходив 16-20 травня у рамках проголошеного ООН "Всесвітнього дня телекомунікацій та інформаційного суспільства"