Прес-релізи

 • П’ята версія флагманських продуктів ESET — нове покоління антивірусного захисту

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід п'ятої версії легендарного антивірусу ESET NOD32 Antivirus 5 та комплексного рішення ESET Smart Security 5.

 • Conficker відзначив ювілей

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про те, що в серпні виповнилося 1000 днів від дати першого зараження шкідливою програмою Win32/Conficker - однієї з найгучніших хакерських розробок останніх років.

 • Правила безпеки для онлайн гравців

  Поряд з пошуком інформації та спілкуванням в Інтернет-мережі, онлайн ігри є найбільш популярною активністю серед комп'ютерних користувачів. Високим попитомкористуються як прості аркади, так і важкі стратегії. У той же час онлайн ігри представляють собоюне тількиспосіб розваги, але й вид комерційної діяльності.Наприклад, такі ігри як "World of Warcraft" потребуютьпевних грошових вкладень. А даний момент, як відомо, не може не зацікавити кіберзлочинців.

 • Четверте покоління серверних рішень ESET для Linux доступне для тестування

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про початок публічного тестування четвертого покоління продуктів ESET для захисту Інтернет-шлюзів, поштових та файлових серверів під операційною системою Linux

 • Білд 4.0.72 продукту ESET Cybersecurity для Mac доступний для завантаження

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід білду 4.0.72 продукту ESET Cybersecurity для операційної системи Mac.

 • Онлайн безпека родини в руках кожного

  Інтернет-технології стали невід'ємною частиною життя сучасної молоді. Діти швидкими темпами опановують усі комп'ютерні новинки - соціальні мережі, онлайн ігри, різноманітні програми. Глобальна павутина допомагає їм розвиватися та вчитися. Але при цьому, залишаючись анонімним і важко контрольованим, Інтернет представляє собоюнезахищений простір, який може містити інформацію агресивного або соціально небезпечного змісту.

 • Доступна реліз кандидат версія ESET Mobile Security для Android

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід реліз кандидат версію продукту ESET Mobile Security для Android. Це антивірусне програмне забезпечення призначене для захисту смартфонів та КПК на базеі операційних систем Android, Windows Mobile та Symbian.

 • Нова троянська програма атакує Facebook

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про те, що велика кількість користувачів соціальної мережі Facebook стали жертвами троянської програми Win32/Delf.QCZ. Це шкідливе ПЗ відключає антивірусні програми, бази вірусних сигнатур яких не були оновленими та не ловили цю загрозу.

 • Новий черв’як атакує користувачів у всьому світі

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про підвищену активність шкідливої програми Win32/Dorkbot, яка розповсюджується через змінні носії інформації.

 • Висока ціна безкоштовних Wi-Fi зон

  Відкриті точки доступу Wi-Fi надають можливість усім бажаючим отримати доступ до Інтернет-мережі у різноманітних місцях, що значно покращує мобільність користувачів, дозволяючи їм працювати віддалено. Особливо актуальними Wi-Fi зони стають під час літніх відпусток та ділових подорожей. Користувачі довірливо використовують можливість для підключення до глобальної павутини через безкоштовну точку Wi-Fi у різноманітних громадських місцях, не задумуючись про існуючий ризик стати жертвою кіберзлочинців.