Прес-релізи

 • Операційна система Mac OS X під загрозою «Цунамі»

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про масове зараження користувачів Mac OS X новою шкідливою програмою, яка є модифікацією програми Linux/Tsunami, написаної під операційну систему Linux. Продукт ESET Cybersecurity для Mac виявляє цей вид загрози як OSX/Tsunami.A.

 • ESET та OPSWAT оголосили про співпрацю

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - та компанія OPSWAT - лідер в галузі розробки інструментів для управління засобами інформаційної безпеки - оголосили про спільне співробітництво. Тепер легендарний антивірус ESET буде входити у продукт Metascan Online.

 • ESET увійшла до списку Deloitte Technology Fast 50

  Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - увійшла до списку компаній, які найшвидше розвиваються у сфері високих технологій. Згідно з рейтингом Deloitte Technology, компанія ESET, загальне зростання доходу якої за останні 5 років складає 303%, займає 46 місце в Центральній Європі. Таким чином, ESET стала єдиною компанією, яка 10 років поспіль входить до списків "Fast 50".

 • IT Security RoadShow 2011

  Компанія "ІСЕТ-Україна" взяла участь у регіональних конференціях в рамках програми IT Security RoadShow 2011. Ці заходи пройшли у вересні-жовтні 2011 року в трьох великих містах України - Донецьку, Дніпропетровську та Запоріжжі.

 • Продукт ESET Mobile Security для Android

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід продукту ESET Mobile Security для Android. Це антивірусне програмне забезпечення призначене для захисту смартфонів та КПК на базі операційних систем Android, Windows Mobile та Symbian.

 • Продукт ESET File Security для Microsoft Windows Server

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про вихід продукту ESET File Security для Microsoft Windows Server, спеціально створеного для захисту серверних систем від різноманітних видів загроз.

 • Виявлено нову загрозу під Mac OS X

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про масове зараження користувачів Mac OS X новою троянською програмою, яка приховується під видом звичайного PDF файлу.

 • Білд 5.0.94.0 п’ятої версії флагманських продуктів ESET доступний для завантаження

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід білду 5.0.94.0 продуктів ESET Smart Security 5 та ESET NOD32 Antivirus 5.

 • ESET Smart Security 5 визнано кращим спеціалістами PassMark

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про те, що продукт ESET Smart Security 5 визнано кращим за результатами комплексного тестування компанії PassMark (http://www.passmark.com/ ). Це випробування проводилося з метою визначення найбільш оптимального рішення, здатного забезпечити надійний захист при мінімальному споживанні системних ресурсів.

 • Компанія «ІСЕТ-Україна» провела прес-конференцію

  13 вересня 2011 року компанія "ІСЕТ-Україна", яка предсталяє продукти ESET на території України, провела конференцію, присвячену виходу п'ятої версії легендарної антивірусної програми ESET NOD32 Antivirus та комплексного рішення ESET Smart Security.