Прес-релізи

 • Компанія ESET-Ukraine провела зустрічі з партнерами центрального та південного регіонів

  Компанія ESET-Ukraine провела конференції "ESET - стабільні можливості розвитку Вашого бізнесу" для партнерів центрального та південного регіонів. 15 квітня представники компанії зустрілися з партнерами у Дніпропетровську, а 22 квітня - в Одесі. У конференціях прийняли участь представники більш ніж 50 компаній - партнерів з Дніпропетровської та Одеської областей України.

 • ESET Remote Administrator 4 доступний для завантажень

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід четвертої версії інструменту для віддаленого адміністрування продуктової лінійки ESET - ESET Remote Administrator 4.

 • Продукти ESET отримали 61-у нагороду VB100

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що продукти ESET отримали 61-у нагороду від відомого незалежного видання Virus Bulletin. Дане тестування проводилося з метою визначення якості антивірусного продукту та його здібності виявляти поліморфні віруси на базі операційної системи Windows XP, використовуючи пакет оновлень Service Pack 3 (SP3).

 • Білд 4.2.10015.0 доступний для завантажень

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про випуск білду 4.2.10015.0 продукту ESET Mail Security для захисту серверів Microsoft Exchange. У новій версії продукту виправлено та додано деякі функції.

 • Статистика шкідливого ПЗ: березень 2010

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - представляє статистику найрозповсюдженіших інтернет-загроз в березні 2010 року. Звіт підготовлений спеціалістами вірусної лабораторії ESET за допомогою системи швидкого сповіщення ThreatSense.Net

 • Продукти ESET отримали сертифікати ДССЗЗІУ

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що антивірусні продукти ESET NOD32 Antivirus 4.0 та ESET Smart Security 4.0 домашні та бізнес версії, а також система централізованого управління антивірусним захистом корпоративних мереж ESET Remote Administrator версії 3.0 сертифіковані Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України

 • Продукти ESET відзначені нагородою AV-Comparatives

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що за результатами порівняльного тесту, який проводився австрійською лабораторією AV-Comparatives, продукт ESET NOD32 Antivirus 4 був відзначений оцінкою Advanced+.

 • Європу атакував троян, що розповсюджується за допомогою спаму

  Спеціалісти компанії ESET за допомогою технології "in-the-cloud"; ThreatSense.Net зафіксували високу активність троянської програми Win32/Lethic.AA

 • Нова версія ESET Smart Security 4.2 та ESET NOD32 Antivirus 4.2

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід 4.2 версії продуктів ESET Smart Security та ESET NOD32 Antivirus.

 • Нова версія ESET Mail Security для Microsoft Exchange Server

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про вихід бізнес-версії продукту ESET Mail Security, призначеного для захисту поштових серверів Microsoft Exchange. Даний продукт володіє більш широкими можливостями у порівнянні з попередньою версією

Захистіть дітей онлайн зі знижкою 20%!

Тільки до 21 червня!

Дізнатися більше