Прес-релізи

 • Доступний новий білд бета-версії продукту ESET NOD32 Antivirus 4 для ОС Mac OS та Linux

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід нового білду бета-версії продукту ESET NOD32 Antivirus 4 для ОС Mac OS X та Linux. У зв'язку зі збільшенням активності кіберзлочинців, яка направлена на ОС Mac OS X та Linux спеціалісти компанії активно розробляють ефективний захист для цих операційних систем

 • Продукти ESET отримали 62-у нагороду VB100

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що продукт ESET NOD32 Antivirus 4.2 отримав нагороду незалежного британського видання Virus Bulletin. Тестування проводилося з метою визначення якості антивірусного продукту на основі нової серверної операційної системи компанії Microsoft - Windows Server 2008 R2.

 • Найбільш розповсюджені загрози: травень, 2010

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що згідно даних, отриманих за допомогою системи швидкого оповіщення ThreatSense.Net, лідерами українського та світового рейтингів шкідливих програм залишаються загрози, які призначені для крадіжки персональних даних та конфіденційної інформації користувачів.

 • ESET придбала компанію-розробника антиспаму

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про придбання компанії COMDOM Software - словацького виробника рішень, які забезпечують захист від небажаної пошти. Це придбання дозволить компанії ESET впровадити інноваційні технології та розробити нові методи антивірусного захисту.

 • Компанія ІСЕТ-Україна провела конференцію для партнерів у Харкові

  Компанія ESET-Ukraine провела конференції "ESET - стабільні можливості розвитку Вашого бізнесу" для партнерів у м. Харків. Захід пройшов 20 травня в ОСК "Металіст". У конференції прийняли участь компанії з Харківської, Сумської та Полтавської областей України.

 • Продукти ESET можна купити в терміналах «24nonStop»

  Компанія "ІСЕТ-Україна" оголошує про початок продажів антивірусних рішень ESET через платіжні термінали "24nonStop". Тепер користувачі можуть швидко та легко купити ліцензію на продукти ESET NOD32 Antivirus та ESET Smart Security терміном 3 та 12 місяців.

 • Білд 3.0.18 доступний для завантажень

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про випуск білду 3.0.18 продукту ESET для захисту серверів для ОС Linux / BSD / Solaris.

 • Конфіденційна інформація користувачів під загрозою

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що загрози, які призначені для крадіжки персональних даних та конфіденційної інформації, все частіше атакують користувачів як в Україні, так і у світі

 • «ІСЕТ-Україна» — офіційний партнер «Дня електронного урядування»

  Компанія 'ІСЕТ-Україна" виступила офіційним партнером третього форуму "День електронного урядування", який проходив 28 квітня у рамках проголошеного ООН щорічного "Всесвітнього дня телекомунікацій та інформаційного суспільства". Ініціатором та організатором заходу виступила Національна академія державного управління при Президентові України з метою розповсюдження інформації про переваги впровадження улектронного урядування в органах державної влади

 • Доступна бета версія ESET Mobile Security

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід бета версії нового продукту для захисту мобільних пристроїв - ESET Mobile Security. Це антивірусне програмне забезпечення призначене для захисту смартфонів та КПК на базі операційних систем Windows Mobile та Symbian. ESET Mobile Security забезпечує надійний захист даних від відомих і раніше невідомих загроз.

Захистіть дітей онлайн зі знижкою 20%!

Тільки до 21 червня!

Дізнатися більше