Прес-релізи

 • Статистика шкідливого ПЗ: жовтень, 2010

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - представляє статистику найрозповсюдженіших інтернет-загроз у жовтні 2010 року. Згідно даним, отриманим за допомогою системи швидкого оповіщення ThreatSense.Net, активними продовжують залишатися загрози, які розповсюджуються через змінні носії інформації, а також шкідливі програми, призначені для крадіжки конфіденційної інформації користувачів

 • Білд 1.0.026.0 продукту ESET SysInspector доступний для завантаження

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про випуск білду 1.0.026.0 продукту ESET SysInspector.

 • Новий продукт ESET Cybersecurity для Mac

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід нового рішення для користувачів комп'ютерів Mac - ESET Cybersecurity. Побудований на технології Threatsense® продукт автоматично виявляє і видаляє шкідливі програми, включаючи загрози, призначені для ОС Windows, не допускаючи комп'ютерам з Mac стати носіями шкідливих програм в домашній мережі.

 • Білд 4.3.10005 продукту ESET Mail Security доступний для завантаження

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про випуск білду 4.3.10005 продукту ESET Mail Security для захисту серверів Microsoft Exchange.

 • Білд 4.2.10020.0 продукту ESET Mail Security доступний для завантаження

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про випуск білду 4.2.10020.0 продукту ESET Mail Security для захисту серверів Microsoft Exchange

 • Продукти ESET отримали 64-у нагороду VB100

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що продукт ESET NOD32 Antivirus 4 бізнес версії отримав нагороду незалежного британського видання Virus Bulletin. Тестування проводилося з метою визначення якості антивірусного продукту на основі серверної операційної системи компанії Microsoft - Windows Server 2003.

 • Кіберзлочинці стають більш активними

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - зафіксувала підвищення активності кіберзлочинців за минулий місяць. В Україні збільшилась кількість заражень шкідливими програмами, фішингових атак, направлених на крадіжку логінів і паролей, а також комп'ютерних злочинів, пов'язаних з крадіжкою грошей з банківських установ.

 • Підсумки акції «Зробив справу, отримуй пальне сміливо»

  30 вересня відбулося підведення підсумків акції "Зробив справу, отримуй пальне сміливо". Згідно з умовами акції партнери, що виконали план закупок електронних ліцензій згідно зі своїми статусами отримали талони на пальне А-95 торговельної марки "Лукойл".

 • Доступний новий білд бета-версії продукту ESET Cybersecurity для Mac OS

  Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про вихід нового білду бета-версії продукту ESET Cybersecurity для Mac OS X. У зв'язку зі збільшенням активності кіберзлочинців, направлену на Mac OS X спеціалісти компанії активно розробляють якісний захист для цієї операційної системи

 • Виявлено уразливість у соціальній мережі Twitter

  Спеціалісти компанії ESET - лідера в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - виявили в інтернет-ресурсі Twitter уразливість у міжсайтовому скриптингу, яка дозволяє включати у твіти JavaScript код. Ця уразливість дала можливість усім бажаючим вставляти у свої повідомлення виконуваний шкідливий код

Захистіть дітей онлайн зі знижкою 20%!

Тільки до 21 червня!

Дізнатися більше