Прес-релізи

 • Глобальні тенденції розвитку загроз: Червень 2009

  ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення опублікувала звіт про загрози та тенденції їх розвитку в червні 2009 року.

 • В Європі стрімкими темпами поширюється нова троянська програма Bredolab Trojan

  Win32/TrojanDownloader.Bredolab.AA - це нова загроза у світі шкідливих програм. Троянська програма поширюється за допомогою використання продуктів Adobe, PDF та SWF файлів, а також Інтернету. Для активації загрози необхідно підтвердження користувача, наприклад, запуск інфікованого PDF або SWF файлу.

 • ESET NOD32 Antivirus 4 та ESET Smart Security 4 перекладені на українську мову

  ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що четверта версія продуктів ESET NOD32 Antivirus 4 та ESET Smart Security 4 локалізована на українську мову. Тепер програмні продукти доступні на рідній мові як для користувачів бізнес версії, так і домашньої.

 • Бренди ESET та NOD32 визнані 450 мільйонами людей у всьому світі

  Майже 450 мільйонів людей у всьому світі добре знайомі з антивірсним продуктом NOD32 або торговою маркою ESET. Такі дані були отримані в результаті проведеного маркетингового дослідження компанією "United Consultants".

 • Глобальні тенденції розвитку загроз: Травень 2009

  Компанія ESET опублікувала звіт про загрози та тенденції їх розвитку за травень 2009 р.

 • Львівська залізниця обирає сертифікований захист ESET

  ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що рішення ESET NOD32 Antivirus є основним засобом захисту IТ- інфраструктури Державного територіально-галузевого об'єднання "Львівська залізниця". Більше 3000 комплектів ESET NOD32 Antivirus Business Edition та ESET Smart Security Business Edition встановлено на серверах та робочих станціях організації.

 • ESET захищає ІТ-інфраструктуру Мінтрансу

  ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про постачання 1000 комплектів рішення ESET NOD32 Business Edition для Міністерства транспорту та зв'язку України. Тепер робочі станції та файлові сервери Мінтрансу надійно захищенні від вірусів, троянських програм, черв'яків, шпигунського та програмного ПЗ, фішинг-атак, руткітів та інших Інтернет-загроз.

 • Доступний новий білд 3.0.15 для ESET Server Security на Linux/BSD/Solaris платформі

  Компанія ESET рекомендує своїм користувачам завантажувати новий білд продуктів 3.0.15

 • Глобальні тенденції розвитку загроз: Квітень 2009

  Компанія ESET опублікувала звіт про загрози та тенденції їх розвитку за квітень 2009 р.

 • Компанія ESET увійшла до числа лідерів «Магічного квадранту»

  Аналітики Gartner внесли компанію ESET до :Магічного квадранту". По результатам дослідження, в травневому звіті "Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms" (виробники систем захисту кінцевих точок), продукти ESET визнані найкращими для безпеки SMB-сектору.