Прес-релізи

 • Продукти ESET входитимуть в комплект поставки материнських плат Intel

  ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення і компанія Intel, провідний світовий виробник інноваційних напівпровідникових компонентів, повідомляють, що з першого кварталу 2010 року десктопні материнські плати Intel будуть продаватися в комплекті з антивірусними продуктами ESET. В результаті даного договору про дистрибуцію, Intel Desktop Boards включатиме 45-денну або річну ліцензію продукту ESET Smart Security.

 • ESET-Ukraine провела зустріч з партнерами східного регіону в Донецьку

  17 вересня 2009 року компанія ESET-Ukraine провела зустріч з партнерами східного регіону в місті Донецьк, в найбільшому в Україні стрілецькому комплексі стендової стрільби "Артеміда". Захід відвідали керівники та провідні менеджери 13 компаній регіону

 • ESET-Ukraine стала платиновим спонсором фіналу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

  З 9 по 13 вересня 2009 року у Вінницькому національному технічному університеті відбувся фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. В цьому році компанія ESET-Ukraine вирішила стати спонсором олімпіади та підтримати талановитих студентів, які в майбутньому стануть висококваліфікованими спеціалістами на ІТ-ринку України.

 • ESET – статистика розповсюдження шкідливого ПЗ в Україні та світі

  Підсумки серпня 2009 року

 • ESET – партнер Business Security Summit 2009

  10 вересня 2009 року в Києві, в Бізнес-центрі "Леонардо", ESET-Ukraine прийняла участь у Business Security Summit 2009. Тема саміту: "Інформаційна безпека - як основний інструмент фінансової стабільності та конкурентоздатності компаній". Захід відвідали більше 200 топ-менеджерів: СЕО, керівники компаній, СІО, керівники ІТ-департаментів та спеціалісти в сфері інформаційної безпеки великих українських компаній.

 • ESET NOD32 Antivirus Workstation Edition – ідеальне рішення для захисту робочих станцій великих підприємств

  ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення, повідомляє про вихід нового продукту для захисту робочих станцій ESET NOD32 Antivirus Workstation Edition. Програмний продукт комплексно захищає робочі станції від вірусних, троянських, шпигунських програм, а також черв'яків та інших Інтернет-загроз.

 • ESET-Ukraine провела зустріч з партнерами південного регіону в Одесі

  3 вересня 2009 року компанія ESET-Ukraine провела зустріч з партнерами південного регіону в місті Одеса, в більярдному клубі "Один". Захід відвідали керівники та провідні менеджери 12 компаній даного регіону.

 • ESET повідомляє про появу нового вірусу Win32/Induc.A

  ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення, повідомляє про появу нового вірусу Win32/Induc.A, який атакує програмні продукти, написані в середовищі програмування Delphi. Новий вірус не інфікує безпосередньо .ехе файли, а атакує середовище розробки Delphi. В результаті чого всі файли скомпільовані в інфікованому середовищі теж стають заражені.

 • Статистика розповсюдження шкідливого ПЗ в Україні та світі. Підсумки липня 2009 року

  ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення вперше представляє статистику розповсюдження шкідливого ПЗ в Україні в липні 2009 року. Звіт надано спеціалістами вірусної лабораторії ESET за допомогою системи швидкого сповіщення ThreatSense.Net

 • Компанія ESET отримала 57 нагороду Virus Bulletin 100

  ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що за результатами порівняльного тестування антивірусних продуктів, який проводить британський журнал Virus Bulletin, ESET NOD32 Antivirus 4 отримав свою 57 нагороду. На сьогоднішній день по кількості нагород VB100 антивірусний продукт ESET NOD32 Antivirus є абсолютним лідером в антивірусній індустрії.