Прес-релізи

 • Для тестування доступна нова версія продукту ESET Mail Security для Microsoft Exchange Server

  ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення, повідомляє про початок тестування бета-версії рішення ESET Mail Security, призначеного для захисту поштових серверів Microsoft Exchange. Програмний продукт розроблено на основі високопродуктивної технології ThreatSense, яка надає превентивний захист.

 • Оновлено модуль персонального брандмауера ESET Smart Security

  Оновлений модуль персонального брандмауера (версія 1054) доступний користувачам

 • ESET – статистика розповсюдження шкідливого ПЗ в Україні та світі

  ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення представляє статистику розповсюдження шкідливого ПЗ в Україні за жовтень 2009 року. Звіт надано спеціалістами вірусної лабораторії ESET за допомогою системи швидкого сповіщення ThreatSense.Net.

 • Сертифікат лабораторії ICSA Labs підтверджує сумісність продуктів ESET з ОС Windows 7

  ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що ESET NOD32 Antivirus отримав сертифікат лабораторії ICSA Labs, який підтверджує сумісність роботи на ОС Windows 7 і ефективність у виявленні та видаленні усіх видів вірусів. Дослідження лабораторії також підтверджують, що продукти ESET володіють всіма необхідними характеристиками, якими повинні володіти засоби антивірусного захисту.

 • ESET-Ukraine спільно з компаніями Геліас, Софтліст та Системний інтегратор провела цикл конференцій

  ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення, повідоляє про завершення Road Show по великим містами України (Одеса, Донецьк, Зопоріжжя, Львів), в якому прийняли участь 250 директорів, системних адміністраторів, технічних спеціалістів, представників служб інформаційної безпеки. Конференції пройшли спільно з компаніями Геліас, Софтліст, Системний інтегратор під об'єднаною загальною темою "Інформаційна безпека та оптимізація роботи підприємтсва"

 • ESET NOD32 Antivirus здобув 58 нагороду VB100

  ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що за результатами незалежного тестування, яке проводить тестова лабораторія британського журналу Virus Bulletin, антивірусний продукт ESET NOD32 Antivirus здобув 58 нагороду VB100. Таким чином, легендарний програмний продукт компанії ESET продовжує бути абсолютним рекордсменом по кількості нагород VB100.

 • ESET – статистика розповсюдження шкідливого ПЗ в Україні та світі

  ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення представляє статистику розповсюдження шкідливого ПЗ в Україні у вересні 2009 року. Звіт надано спеціалістами вірусної лабораторії ESET за допомогою системи швидкого сповіщення ThreatSense.Net.

 • Продукти ESET повністю сумісні з ОС Windows 7

  ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що всі продукти ESET повністю сумісні з новою операційною системою Windows 7 Microsoft.

 • ESET NOD32 Antivirus продовжує лідирувати в тестах AV-Comparatives

  ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що за результатами серпневого ретроспективного тестування, незалежної австрійської тестової лабораторії AV-Comparatives (www.av-comparatives.org), ESET NOD32 Antivirus отримав найвищий статус Advanced+. В цьому році компанія ESET вже втретє нагороджена найвищою нагородою Advanced+ та продовжує бути абсолютним лідером по кількості нагород цього видання.

 • Компанія ESET повідомляє про початок тестування бета-версії ПЗ Mobile Antivirus на платформі Symbian

  ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення, повідомляє про початок тестування бета-версії програмного продукту ESET Mobile Antivirus для ОС Symbian. Тепер користувачі мобільних пристроїв мають можливість завантажувати бета-версію продукту та тестувати її. Функціонал продукту дозволяє: сканувати систему в автоматичному режимі (on-access) та за вимогою (on-demand); виявляти шкідливі програми за допомогою евристичних методів; оновлювати програму; реєструвати та активувати систему.