• ТОП-10 Інтернет-загроз в Україні: квітень, 2019

  Компанія ESET представляє рейтинг активності шкідливих програм у квітні 2019 року. За даними системи зворотного зв’язку ESET Live Grid, найбільш поширеними в Україні були загрози, які показують рекламу.

 • Нова загроза атакує користувачів електронної пошти

  Компанія ESET — експерт у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про виявлення нового бекдору, спрямованого на користувачів Microsoft Exchange.

 • Уразливість камер дозволяє кіберзлочинцям шпигувати за жертвами

  Багато людей прагнуть підвищити безпеку своїх будинків або офісів, встановивши «розумні» камери. Завдяки прямому підключенню до Інтернету, спостерігати за приміщеннями можна в будь-який час за допомогою декількох кліків.

 • Всесвітній день паролів: час оновити свої облікові дані

  Зі збільшенням кількості облікових записів в Інтернет-мережі зростає і кількість паролів, які є своєрідними ключами до великих обсягів інформації про користувачів — банківських рахунків, сторінок в соціальних мережах та електронних скриньок.

 • Кіберзлочинці використовують рекламу в браузері для поширення загроз

  Компанія ESET повідомляє про виявлення шкідливої ​​кампанії, в рамках якої для поширення загроз використовувалася популярна рекламна платформа. Зокрема, для заманювання потенційних жертв на сайт зі шкідливим програмним забезпеченням кіберзлочинці використовували рекламу в браузері.

 • ESET оголошує про співпрацю з Chronicle

  Компанія ESET — експерт у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про початок співпраці з Chronicle, дочірньою компанією холдингу Alphabet. Основною метою даного партнерства є надання необхідної перевірки інцидентів безпеки та попередження про загрози.

 • Покращене виявлення проблем безпеки в Safetica 9.0

  Компанія ESET повідомляє про вихід нової версії Safetica — рішення для запобігання витокам конфіденційних даних. Розроблена з урахуванням потреб спеціалістів, версія 9.0 дозволяє швидко і легко виявляти проблеми безпеки підприємства.

 • Нова версія рішення GREYCORTEX MENDEL доступна користувачам

  Компанія ESET повідомляє про вихід нової версії рішення для аналізу мережевого трафіку GREYCORTEX MENDEL. Версія 3.3 має декілька важливих нових функцій, які покращують можливості виявлення та реагування на загрози для спеціалістів з мережевої безпеки.

 • Шахрайство в Інтернеті: нова схема виманювання грошей користувачів

  Компанія ESET — експерт у галузі інформаційної безпеки — попереджає про поширення нового виду шахрайства в Інтернеті за допомогою повідомлень електронної пошти, метою яких є вимагання грошей у користувачів.

 • Нова активність OceanLotus: під прицілом користувачі macOS

  Компанія ESET — експерт у галузі інформаційної безпеки — попереджає про нову шкідливу активність групи кіберзлочинців OceanLotus.