• DanaBot додає нові функції та вже атакує користувачів Європи

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — нещодавно виявила різке зростання активності прихованого банківського трояна DanaBot. Шкідливе програмне забезпечення, яке вперше було зафіксовано раніше у цьому році в Австралії та Польщі, тепер поширюється і в інших країнах — Італії, Німеччині, Австрії та станом на вересень 2018 року в Україні.

 • Фальшиві додатки в Google Play виманюють банківські дані користувачів

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про виявлення ряду фальшивих банківських додатків в офіційному магазині Google Play.

 • Додаткові компоненти медіаплеєра Kodi здійснюють майнінг криптовалюти

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — попереджає про поширення шкідливого програмного забезпечення для майнінгу криптовалюти через сторонні компоненти для популярного медіаплеєра Kodi.

 • Компанія ESET спільно з Canon IT Solutions відкрили новий офіс в Японії

  Компанія ESET, лідер у галузі інформаційної безпеки, та Canon IT Solutions («CITS»), ексклюзивний партнер ESET в Японії, оголосили про спільне відкриття нового офісу в Токіо, який офіційно розпочав роботу 1 вересня 2018 року.

 • Шкідлива програма групи PowerPool використовує нову уразливість

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — попереджає про поширення групою кіберзлочинців PowerPool «0-денної» загрози.

 • ТОП-10 шкідливих програм в Україні: серпень, 2018

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — представляє основні тенденції розповсюдження комп'ютерних загроз у серпні 2018 року.

 • Бекдор групи Turla атакує європейських користувачів

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — попереджає про поширення групою кіберзлочинців Turla нового бекдору, за допомогою якого зловмисники можуть шпигувати за електронною поштою користувачів Microsoft Outlook та The Bat!.

 • ESET представляє нову продуктову лінійку для корпоративних користувачів

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — представляє нову лінійку продуктів для посилення захисту малих та середніх підприємств, а також забезпечення більш високого рівня безпеки корпорацій. Зокрема для корпоративних користувачів стала доступна версія 7 продуктів ESET для захисту робочих станцій та серверів, а також абсолютно нові рішення, які розширюють можливості управління ризиками кібербезпеки.

 • ТОП-10 шкідливих програм в Україні: липень, 2018

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — представляє основні тенденції розповсюдження комп'ютерних загроз у липні 2018 року.

 • Нова версія рішення Xopero доступна користувачам

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — представляє нову версію продуктів Xopero, комплексних рішень для резервного копіювання та відновлення файлів, баз даних, віртуальних середовищ та стану системи.