Прес-релізи

 • Рейтинг Інтернет-загроз: українців найчастіше атакували програми-вимагачі та загрози для Android

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — представляє рейтинг найбільш поширених кіберзагроз за вересень-грудень 2022 року. Зокрема кількість загроз для Android зросла майже на половину, а Україна серед усіх країн опинилася на другому місці за їх поширенням за цей період та на першому за підсумками року.

 • Російські APT-групи продовжують атакувати Україну

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — підготувала огляд активності APT-груп протягом вересня-грудня 2022 року. За цей період пов’язані з росією APT-групи продовжували атакувати Україну, використовуючи для цього загрози для знищення інформації та програми-вимагачі.

 • Нова кіберзагроза SwiftSlicer атакує українських користувачів — що відомо

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — виявила нову кібератаку, націлену на Україну. Зловмисники поширюють нову шкідливу програму для знищення даних під назвою SwiftSlicer, яка використовує групову політику Active Directory. Загроза SwiftSlicer написана мовою програмування Go та належить групі кіберзлочинців Sandworm.

 • ESET Internet Security отримав дві золоті нагороди у тестуванні AV-Comparatives

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — здобула ряд нагород за результатами підсумкових тестувань незалежної організації AV-Comparatives протягом 2022 року. Зокрема рішення ESET Internet Security отримало відзнаки за розширений захист від загроз, мінімальну кількість помилкових спрацювань та низький вплив на продуктивність системи.  

 • Корпоративні рішення ESET відзначено за точне виявлення загроз

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — отримала нові нагороди за підсумками нещодавнього тестування організацією SE Labs рішень у сегментах для малого бізнесу та корпорацій. Продукт ESET Endpoint Security показав 100% точність виявлення та заблокував усі потенційні загрози під час перевірки. За це програма отримала максимальну відзнаку «AAA».

 • ESET вкотре здобула звання «Чемпіон» у матриці лідерів кібербезпеки 2022

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — знову підтвердила статус «Чемпіон» відповідно до глобальної матриці лідерів кібербезпеки 2022 від Canalys. Високий рейтинг забезпечує постійне зростання доходів компанії, зокрема збільшення на 30% у сегменті MSP, у поєднанні з якістю послуг та загальною простотою ведення бізнесу.

 • Підроблений додаток Telegram шпигує за користувачами Android

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — попереджає про поширення підробленої версії легітимного додатка Telegram. Шкідлива програма має різні шпигунські функції, такі як запис телефонних дзвінків, збір SMS-повідомлень, списків журналів викликів та контактів.