Прес-релізи

 • Пропозиція роботи чи шахрайство: нові атаки групи Lazarus

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — виявила та проаналізувала набір шкідливих інструментів, які використовувалися відомою APT-групою Lazarus наприкінці 2021 року. Атаки починалися з фішингових повідомлень із небезпечними документами, а головною метою зловмисників було перехоплення даних.

 • Дослідники ESET виявили новий бекдор для Linux

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — виявила бекдор для Linux, який використовує APT-група SparklingGoblin. Кіберзлочинці націлені на організації в різних галузях у всьому світі, однак найбільше зловмисників цікавлять цілі в галузі освіти Східної Азії.

 • Дослідники ESET виявили нову групу кібершпигунів

  Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― виявила цілеспрямовані атаки нової групи кібершпигунів Worok. Серед цілей зловмисників були різні телекомунікаційні та банківські компанії, енергетичні та військові підприємства, а також державні організації.

 • ESET спільно з представником ДССЗЗІ України розповіли про загрозу Industroyer2 на конференції Black Hat

  Компанія ESET спільно з заступником голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України представили дослідження загрози Industroyer2 на конференції Black Hat 2022 у Лас-Вегасі. Ця небезпечна шкідлива програма була використана під час атаки на енергетичний сектор України навесні 2022 року.

 • Дослідження ESET: нова загроза для Mac шпигує за користувачами

  Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― повідомляє про виявлення бекдора CloudMensis, який шпигує за користувачами інфікованих пристроїв Mac тавикористовує загальнодоступні сервіси хмарних сховищ для обміну даними зі зловмисниками.

 • Нова версія Xopero ONE – тепер з підтримкою Jira та Google Cloud Storage

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про вихід версії 1.3.0 рішення для резервного копіювання —Xopero ONE. Відтепер користувачі можуть здійснювати резервне копіювання та аварійне відновлення для Jira. Крім цього, у новій версії доступна повна підтримка Google Cloud Storage.

 • Safetica отримала відзнаки у 5 категоріях за результатами рейтингу G2

  Компанія Safetica — учасник технологічного альянсу ESET — здобула 5 відзнак за рішення для запобігання втраті даних (DLP) у рейтингу G2 за весну 2022 року. Зокрема на платформі G2 відвідувачі діляться власним досвідом використання продуктів, щоб допомогти іншим користувачам вибрати ідеальне бізнес-рішення відповідно до своїх потреб.

 • ESET названо лідером за результатами рейтингу G2

  Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― здобула статус лідера за результатами рейтингу G2 за літо 2022 року. Зокрема комплексне рішення ESET PROTECT Advanced отримало високі оцінки від користувачів платформи G2 за показниками задоволення від продукту та присутності на ринку.

 • Активність ботнета Emotet зросла у 100 разів: чим небезпечна загроза

  Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― повідомляє про підвищену активність ботнета Emotet, який масово розсилає користувачам спам-повідомлення з небезпечними файлами.

 • Загроза Industroyer: кіберзброя для атак на електромережу

  П’ять років назад компанія ESET опублікувала своє дослідження унікальної шкідливої програми, яка здатна спричинити масове відключення електропостачання. Ця загроза отримала назву Industroyer та стала першим відомим шкідливим програмним забезпеченням, яке було розроблено спеціально для атак на енергетичну інфраструктуру.