Глобальна вірусна лабораторія ESET постійно працює над вдосконаленням унікальної технології

Для протидії сучасному, часто цілеспрямованому шкідливому програмному забезпеченню потрібні рішення, які використовують багаторівневий підхід на основі проактивних та інтелектуальних технологій. Ще 20 років тому ESET почала включати проактивні технології у свій механізм сканування і поступово впроваджувати різні рівні захисту для боротьби з кіберзлочинністю.

Тепер ESET використовує багаторівневі технології, які значно випереджають можливості базового антивірусу. На малюнку нижче показано основні технології ESET та приблизні способи виявлення та блокування загроз під час потрапляння в систему.

Технологія ESET
Захист уразливостей мережевого протоколу

Захист уразливостей мережевого протоколу

Розширює можливості персонального брандмауера та підвищує рівень виявлення поширених уразливостей та атак на мережевому рівні. Інструмент представляє собою ще один важливий рівень захисту від поширення шкідливих програм, здійснення мережевих атак і використання уразливостей, для яких виправлення ще не були випущені або встановлені.

Репутація та кеш

Перед сканування файлу або URL, продукти ESET перевіряють локальний кеш на наявність відомих загроз або безпечних об’єктів з «білого» списку, що підвищує продуктивність сканування. Після цього подається запит до репутаційної системи ESET LiveGrid® щодо певного об'єкта (чи був він раніше визначений як шкідливий). Технологія дозволяє підвищити ефективність сканування і забезпечує більш високу швидкість обміну інформацією про шкідливі програми між користувачами.

Репутація та кеш
Родові виявлення

Родові виявлення

Типи виявлення варіюються від спеціальних хешів до Родового виявлення ESET, які комплексно виявляють поведінку та характеристики шкідливих програм.

У той час як шкідливий код може бути змінений або заплутаний зловмисниками, поведінку об'єктів змінити нелегко, саме цей принцип закладений в основу Родового виявлення ESET.

Захист від експлойтів

У той час як механізм сканування ESET охоплює експлойти, які з'являються в модифікованих файлах, а Захист уразливостей мережевого протоколу спрямований на рівень зв’язку, технологія Захисту від експлойтів блокує сам процес використання уразливостей.

Захист від експлойтів
Розширений сканер пам'яті

Розширений сканер пам'яті

Унікальна технологія ESET ефективно вирішує проблему інтенсивного використання кіберзлочинцями заплутування та шифрування. Розширений сканер пам'яті відстежує поведінку шкідливого процесу і сканує його, як тільки він проявляє активність в пам'яті.

Система захисту від шкідливих програм на основі хмарних технологій

Система захисту від шкідливого програмного забезпечення на основі хмарних технологій є однією з декількох технологій на базі ESET LiveGrid®. Невідомі, потенційно шкідливі програми й інші можливі загрози представлені в хмарі ESET за допомогою системи зворотного зв'язку ESET LiveGrid®.

Система захисту від шкідливих програм на основі хмарних технологій
Захист від ботнетів

Захист від ботнетів

Забезпечує захист від загроз виду ботнет, запобігаючи тим самим розсилці спаму та здійснення мережевих атак з інфікованого комп'ютера. Блокує шкідливі зв’язки та повідомляє про це користувачу.