-
Під час розробки смарт-іграшок часто більша увага приділяється саме функціоналу, а не безпеці. У зв’язку з цим спеціалісти ESET розглянули декілька смарт-іграшок та основні ризики безпеки, які мають ці пристрої.
0 коментар(ів) Коментувати -
Кількість користувачів соціальної мережі «Тікток» продовжує стрімко збільшуватися в усьому світі. Зокрема, в Україні аудиторія цієї платформи станом на 2022 рік за різними оцінками становить понад 10 млн користувачів.
0 коментар(ів) Коментувати -
Соцмережі стали для сучасних користувачів певним онлайн-щоденником, у яких вони публікують різні деталі зі свого життя. Однак недостатня конфіденційність та велика кількість особистих даних зацікавила і зловмисників, які різними способами намагаються нажитися на користувачах.
0 коментар(ів) Коментувати -
Через свою допитливість та недостатню обізнаність діти є однією із найлегших цілей для зловмисників.
0 коментар(ів) Коментувати -
Хоча видалити всю інформацію про себе в Інтернеті досить важко, дотримуючись наступних порад від спеціалістів ESET, ви зможете значно зменшити її кількість в мережі.
0 коментар(ів) Коментувати -
Під час атак для хакерів найважливіше добре замаскувати свою діяльність, тому що чим довше користувачі не підозрюють про шкідливу активність, тим більше зловмисники можуть заробляти на них....
0 коментар(ів) Коментувати -
З огляду на постійні кібератаки та шахрайства, націлені на українських користувачів, спеціалісти ESET підготували список найпоширеніших онлайн-загроз та ефективні поради для безпеки комп’ютера.
0 коментар(ів) Коментувати -
Зараз браузери також зберігають облікові дані, файли cookie, історії пошуку та іншу цінну інформацію про користувачів, яка може опинитися під прицілом кіберзлочинців.
0 коментар(ів) Коментувати -
У цифровому світі смартфони полегшують більшість буденних справ, замінюючи камери, комп’ютери, а віднедавна і гаманці. Тепер миттєво надіслати чи отримати гроші доволяють спеціальні додатки для оплати, які можна завантажити на мобільний пристрій.
0 коментар(ів) Коментувати -
За оцінками експертів, цього року світовий ринок відеоігор зросте майже на 11% та досягне близько 209 мільярдів доларів. Завдяки росту популярності серед користувачів та відповідно прибутку з’являються і ті, хто прагнуть заробити на цьому.
0 коментар(ів) Коментувати