Основні положення щодо придбання програмного забезпечення в Інтернет-магазині

Терміни та поняття

Виконавець – ТОВ «ЦЕНТР ІНФОРМАЦІЙНОЇ ТА ТЕХНІЧНОЇ ПІДТРИМКИ «САПФОРІС», яке обслуговує Інтернет-магазин ESET в Україні.

Замовник – фізична та/або юридична особа, яка здійснила оплату на сайті https://eset.ua.

Продукти – ліцензійне програмне забезпечення компанії ESET, spol. s r.o.

Виробник – компанія ESET, spol. s r.o.

Інтернет-магазин – сайт https://eset.ua/ua/buy/shop2/new-purchase, на якому можна вибрати, замовити та оплатити потрібний продукт чи послугу.

Умови поставки продуктів

Після здійснення успішної оплати на сайті https://eset.ua протягом одного робочого дня Виконавець надсилає Замовнику інструкції з встановлення та налаштування програмного забезпечення, а також дані для його активації у вигляді електронного повідомлення на адресу, вказану Замовником під час оформлення замовлення.

Інші умови поставки продуктів

У разі необхідності за відповідним запитом Замовника дані для активації продукту можуть бути надані у певній друкованій формі – у вигляді сертифікату ліцензійності, друкованої картки тощо. Вид друкованої форми визначає Виконавець.

Основні характеристики продуктів

Продукти є спеціалізованим програмним забезпеченням для виявлення комп'ютерних вірусів, а також небажаних та/або шкідливих програм, відновлення інфікованих такими програмами файлів, для запобігання розповсюдженню кіберзагроз серед інших користувачів та подальшому зараженню файлів чи операційної системи шкідливим кодом.

Основними складовими продуктів є такі параметри, як Захист комп’ютера, Безпечна робота в Інтернеті, Захист мережі та Інструменти захисту, а також інші додаткові параметри. Складові продуктів можуть відрізнятися залежно від операційної системи та пристроїв, для яких вони призначені.

Для усіх продуктів надається 30-денний період безкоштовного використання пробної версії.

Для початку використання придбаного продукту або його пробної версії необхідно завантажити дистрибутив певного продукту з офіційного сайту https://www.eset.com/ua та активувати відповідну версію, ввівши у певні поля програми дані, отримані після покупки продукту (для використання продукту протягом певного періоду часу), або персональні дані (для використання безкоштовної пробної версії).

Для коректної роботи продуктів пристрої, на які вони встановлюються, повинні відповідати технічним вимогам, поданим на сторінках сайту https://www.eset.com/ua з описом продуктів, а також мати підключення до мережі Інтернет.

Ціна, сплата за доставку та інші умови оплати

Ціни на продукти вказані на сторінках Інтернет-магазину. Ціни залежать від пристрою, операційної системи, яка на ньому встановлена, терміну, на якій здійснюється покупка, а також набору інструментів, які входять до складу продуктів.

Оплата за використання продуктами може здійснюватись двома видами розрахунку – онлайн у разі безготівкового розрахунку (за допомогою банківських карт Visa, MasterCard, платіжних систем PayPal, WebMoney, Yandex.Money, Qiwi) або одержання рахунку для оплати в банку. У другому випадку протягом робочого дня на вказану під час здійснення замовлення електронну адресу відправляється рахунок, який необхідно оплатити протягом 3 календарних днів.

Оплата вважається здійсненою в момент зарахування коштів на рахунок Виконавця. Після надходження коштів Виконавець надсилаю Замовнику на адресу електронної пошти, вказану під час оформлення замовлення, лист з даними для активації продуктів і посиланням для завантаження дистрибутива програми.

Під час покупки продуктів в Інтернет-магазині всі комісії, які стягуються банківськими установами, кредитними організаціями, платіжними системами та іншими третіми особами при здійсненні платежу, не включені у вартість продукту та оплачуються окремо від вартості замовлення. Величина комісій встановлюється банками та іншими установами самостійно.

Оплата за використання продуктом здійснюється шляхом 100% сплати вартості за використання продукту за обраний період часу (1, 2, 3 роки, щомісячна передплата).

У разі оформлення щомісячної передплати з банківської картки, вказаної під час оформлення передплати, буде списано суму залежно від кількості днів, які залишились до кінця поточного місяця. Надалі першого числа кожного місяця буде списуватися щомісячна оплата. Змінити номер банківської картки або скасувати передплату Замовник зможе у відповідному розділі Інтернет-магазину.

Перед здійсненням оплати банківською карткою Замовнику слід перевірити ліміт для Інтернет-оплати та переконатись, що на картці достатньо коштів. У разі виникнення помилок під час проведення платежу Замовнику необхідно зателефонувати до служби підтримки банку-емітента картки.

Порядок прийняття претензій та повернення коштів

Грошові кошти можуть бути повернуті тільки в разі помилкового проведення платежу. Повернення грошових коштів здійснюється за заявою від покупця, надісланою в електронному вигляді на електронну адресу sales@eset.ua, тим самим платіжним способом, яким були отримані помилково перераховані кошти. Комісію за проведення операції з повернення грошових коштів, яка може стягуватись банківськими установами, кредитними організаціями, платіжними системами та іншими третіми особами, сплачує Замовник.

Правила повернення продуктів

Продукти представляють собою програмне забезпечення та істотно відрізняються від фізичних товарів за технічними та іншими особливостями. Отримавши оплату за продукт Замовник генерує унікальний ліцензійний ключ для активації продукту, який є невід'ємною складовою поставки. З моменту створення зазначеного ліцензійного ключа відповідно до замовлення Покупця продукт вважається використаним, що унеможливлює його повернення. Саме тому повернення продуктів є неможливим.

Здійснюючи платіж, Замовник приймає дану особливість продуктів та погоджується з нею.

Гарантійні зобов'язання та інші послуги, пов'язані з утриманням або ремонтом продукції

Продукти постачаються у вигляді дистрибутивів програмного забезпечення, наданих Виробником. Виявлені в процесі використання продукту некоректності, збої, функціональні невідповідності, недоліки, несумісності з певними пристроями чи операційними системами тощо можуть бути усунені шляхом надання технічної підтримки, для отримання якої Замовнику слід звернутися за електронною адресою support@eset.ua.

Відповідальність Інтернет-магазину

Інтернет-магазин не несе відповідальності за будь-які збитки Замовника, прямі або непрямі, спричинені неправильним вибором продукту.

Інформацію про гарантії виробника продукту можна знайти у «Ліцензійній угоді», яка постачається з продуктами.

Вартість телекомунікаційних послуг

Для поставки продукту Замовник повинен забезпечити з’єднання свого пристрою з мережею Інтернет. Вартість Інтернет-з’єднання залежить від тарифів постачальника Інернет-сервісів, які використовує Замовник, та сплачується Замовником.

Період прийняття пропозицій

Усі побажання та пропозиції щодо функціоналу та складових продуктів Замовник може відправляти у вигляді електронного повідомлення на електронну адресу support@eset.ua.

Порядок розірвання договору

Здійснюючи оплату за використання продукту Замовник підтверджує своє розуміння та згоду з основними положеннями придбання програмного забезпечення. Усі зміни до даного документу можуть бути внесені в односторонньому порядку тільки Виконавцем.

Мінімальна тривалість договору, якщо він передбачає періодичні поставки продукції або послуг

Мінімальний термін придбання продуктів становить 1 місяць у випадку щомісячної передплати та 1 рік у разі річних передплат.