Пресс-релизы

 • Продукты ESET входить в комплект поставки материнских плат Intel

  ESET - лидер в области разработки антивирусного программного обеспечения и компания Intel, ведущий мировой производитель инновационных полупроводниковых компонентов, сообщают, что с первого квартала 2010 года десктопные материнские платы Intel будут продаваться в комплекте с антивирусными продуктами ESET. В результате данного договора о дистрибуции, Intel Desktop Boards будет включать 45-дневную или годовую лицензию продукта ESET Smart Security.

 • ESET-Ukraine провела зустріч з партнерами східного регіону в Донецьку

  17 вересня 2009 року компанія ESET-Ukraine провела зустріч з партнерами східного регіону в місті Донецьк, в найбільшому в Україні стрілецькому комплексі стендової стрільби "Артеміда". Захід відвідали керівники та провідні менеджери 13 компаній регіону.

 • ESET-Ukraine стала платиновим спонсором фіналу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

  З 9 по 13 вересня 2009 року у Вінницькому національному технічному університеті відбувся фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. В цьому році компанія ESET-Ukraine вирішила стати спонсором олімпіади та підтримати талановитих студентів, які в майбутньому стануть висококваліфікованими спеціалістами на ІТ-ринку України.

 • ESET – статистика розповсюдження шкідливого ПЗ в Україні та світі

  Підсумки серпня 2009 року

 • ESET – партнер Business Security Summit 2009

  10 вересня 2009 року в Києві, в Бізнес-центрі "Леонардо", ESET-Ukraine прийняла участь у Business Security Summit 2009. Тема саміту: "Інформаційна безпека - як основний інструмент фінансової стабільності та конкурентоздатності компаній". Захід відвідали більше 200 топ-менеджерів: СЕО, керівники компаній, СІО, керівники ІТ-департаментів та спеціалісти в сфері інформаційної безпеки великих українських компаній.

 • ESET NOD32 Antivirus Workstation Edition - идеальное решение для защиты рабочих станций крупных предприятий

  ESET - лидер в области разработки антивирусного программного обеспечения, объявляет о выходе нового продукта для защиты рабочих станций ESET NOD32 Antivirus Workstation Edition. Программный продукт комплексно защищает рабочие станции от вирусных, троянских, шпионских программ, а также червей и других Интернет-угроз.

 • ESET-Ukraine провела зустріч з партнерами південного регіону в Одесі

  3 вересня 2009 року компанія ESET-Ukraine провела зустріч з партнерами південного регіону в місті Одеса, в більярдному клубі "Один". Захід відвідали керівники та провідні менеджери 12 компаній даного регіону.

 • ESET сообщает о появлении нового вируса Win32/Induc.A

  ESET - лидер в области разработки антивирусного программного обеспечения, сообщает о появлении нового вируса Win32/Induc.A, который атакует программные продукты, написанные в среде программирования Delphi. Новый вирус не заражает непосредственно .ехе файлы, а атакует среду разработки Delphi. В результате чего все файлы скомпилированные в инфицированной среде тоже становятся заражены.

 • Статистика распространения вредоносного ПО в Украине и мире. Итоги июля 2009

  ESET - лидер в области разработки антивирусного программного обеспечения - впервые представляет статистику распространения вредоносного ПО в Украине в июле 2009 года. Отчет предоставлен специалистами вирусной лаборатории ESET с помощью системы быстрого оповещения ThreatSense.Net

 • Компанія ESET отримала 57 нагороду Virus Bulletin 100

  ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що за результатами порівняльного тестування антивірусних продуктів, який проводить британський журнал Virus Bulletin, ESET NOD32 Antivirus 4 отримав свою 57 нагороду. На сьогоднішній день по кількості нагород VB100 антивірусний продукт ESET NOD32 Antivirus є абсолютним лідером в антивірусній індустрії.