Київ ,  06  Червня  2017

Загроза Turla використовує Instagram для шпигування

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про нову хвилю поширення шкідливої програми Turla, яка відома своїми атаками на урядові установи, посадових осіб і дипломатів щонайменше з 2007 року. За даними спеціалістів ESET, кіберзлочинці застосовують шкідливе розширення для Firefox та несанкціоновано використовують популярну соціальну мережу Instagram.

Київ ,  31  Травня  2017

Дешифратор для програм-вимагачів AES-NI та XData доступний для завантаження

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про вихідінструменту для розшифрування файлів жертв небезпечних програм-вимагачів Win32/Filecoder.AESNI.B та Win32/Filecoder.AESNI.C (також дана версія відома як XData). Дешифратор був розроблений на основі ключів, опублікованих нещодавно у Twitter та форумі BleepingComputer.com.

Київ ,  26  Травня  2017

Нові інструменти для протидії програмам-вимагачам доступні користувачам

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про вихід інструментів для протидії атакам програм-вимагачів WannaCry (WannaCryptor) та версій Crysis, які додають .wallet та .onion розширення до інфікованих файлів.

Київ ,  23  Травня  2017

Програма-вимагач XData атакує українських користувачів

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про хвилю поширення програм-вимагачів XData, які продукти ESET виявляють як Win32/Filecoder.AESNI.C. Найбільша кількість виявлень за період від 17 до 22 травня зафіксована серед українських користувачів – 96%. Пік активності шкідливої програми припав на 19 травня.

Київ ,  17  Травня  2017

Загроза CoinMiner використала експлойт EternalBlue раніше ніж WannaCry

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — виявила новий факт про вимагача WannaCry (також відома як WannaCryptor): дана шкідлива програма була не першою загрозою, яка використала експлойти EternalBlue та DoublePulsar. Цей механізм уже був застосований кіберзлочинцями ще в кінці квітня. Тоді зловмисники замість шифратора на комп’ютер жертви завантажували шкідливу програму, яка використовувала потужності інфікованого комп'ютера для генерації криптовалюти Monero.

Київ ,  16  Травня  2017

Загроза WannaCry: нові факти та поради з захисту від спеціалістів ESET

Програма-вимагач WannaCry стала найбільшою цифровою загрозою у світі за останні роки, уразивши десятки тисяч комп’ютерів користувачів у всьому світі. Програма виявляється продуктами ESET як Win32/Filecoder.WannaCryptor.D та має подібні до мережевого черв’яка характеристики, завдяки яким загроза може інфікувати інші пристрої мережі.

Київ ,  13  Травня  2017

Нова програма-вимагач Wanna Cry масово атакує Інтернет-користувачів у всьому світі

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про масове поширення нової шкідливої програми-вимагача WannaCryptor (також відома як Wanna Cry або Wcrypt). Загроза шифрує файли на комп’ютері жертви та вимагає $300 за повернення доступу до них.

Київ ,  10  Травня  2017

Група Sednit використовує ім’я Трампа для заманювання жертв

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — попереджає про нову хвилю фішинг-атак групи кібершпигунів Sednit. Зокрема кіберзлочинці надсилають шкідливі листи з документами-приманками, після відкриття яких на пристрій жертви завантажується шпигунський інструмент Seduploader. Цього разу зловмисники заманюють користувачів переглядати вкладення за допомогою файла з назвою «Атака Трампа на Сирію».

Київ ,  04  Травня  2017

Продукти ESET показали відмінний результат у тестуванні AV-Test

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про те, що продукти ESET в котрий раз поспіль підтвердили свою бездоганну продуктивність у тестуванні незалежної лабораторії AV-Test. Цього разу у випробуванні взяли участь 32 антивірусні рішення. Організація оцінювала здатність цих продуктів забезпечити захист файлів за допомогою технологій запобігання виконання файлів (DEP) та рандомізації адресного простору (ASLR).

Київ ,  28  Березня  2017

Шифрування даних від ESET визнано кращим спеціалістами AV-Comparatives

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про те, що DESlock+ Pro був визнаний провідним рішенням для малих і середніх підприємств за результатами першого тестування AV-Comparatives продуктів для шифрування даних. Продемонструвавши надійний захист корпоративної інформації, DESlock+ Pro випередив чотири інші популярні продукти з подібним функціоналом.

<   | 1 | 2 | 3 >
Цілодобова підтримка користувачів: +38 (044) 545-77-26Замовити дзвінок