Київ ,  18  Листопада  2015

Новий продукт ESET Parental Control для Android для захисту дітей онлайн

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — оголошує про вихід нового продукту ESET Parental Control для Android, який був спеціально розроблений для забезпечення надійного та ефективного захисту смартфонів і планшетів у зручний для сприйняття дітьми спосіб.

Київ ,  13  Жовтня  2015

ESET Smart Security 9 та ESET NOD32 Antivirus 9 доступні для завантаження користувачам

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — оголошує про вихід нового покоління флагманських продуктів для домашніх користувачів — ESET Smart Security 9 та ESET NOD 32 Antivirus 9.

Київ ,  17  Серпня  2015

Нові версії продуктів ESET отримали експертні висновки ДССЗЗІ України

Компанія ESET - лідер у галузы проактивного виявлення - повідомляє про те, що всі актуальні версії продуктів ESET для захисту корпоративних користувачів отримали експертні висновки Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

Київ ,  13  Серпня  2015

Новий продукт ESET Parental Control для Android доступний для тестування користувачам

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — оголошує про вихід бета-версії нової програми ESET Parental Control для Android та запрошує батьків взяти участь у програмі тестування, в ході якого вони зможуть безкоштовно спробувати всі функції продукту, включаючи Веб-контроль і Тимчасові обмеження.

Київ ,  31  Липня  2015

5 порад для спілкування з системними адміністраторами

Щорічно в останню п'ятницю липня адміністратори корпоративних та домашніх мереж, баз даних, поштових систем, програмних комплексів відзначають своє професійне свято - День системного адміністратора.

Київ ,  30  Липня  2015

Кібершпигун атакує спецслужби України

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про розкриття масштабної кібератаки з використанням шпигунського програмного забезпечення Win32/Potao, націленої на уряд та військові відомства України.

Київ ,  29  Липня  2015

Сумісність продуктів ESET з новою операційною системою Windows 10

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про те, що продукти домашньої та бізнес версії для Windows сумісні з новою версією даної операційної сиситеми. Незважаючи на це, користувачам настійно рекомендується оновити програми ESET, які використовуються, до актуальних версій перед початком використання Windows 10.

Київ ,  13  Липня  2015

ESET File Security тепер доступний для Microsoft Azure

Компанія ESET — лідер галузі проактивного виявлення та інформаційної безпеки — оголошує про те, що продукт ESET File Security шостої версії тепер забезпечує також безпеку віртуальних рабочих станцій як один з компонентів Microsoft Azure.

Київ ,  07  Липня  2015

Gartner відзначив стрімке зростання ESET на ринку програмних рішень з безпеки

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — увійшла до п'ятірки компаній, які найбільше розвиваються на світовому ринку програмних рішень для забезпечення інформаційної безпеки, за підсумками 2014 року.

Київ ,  09  Червня  2015

Бета-версія ESET Mail Security 6 для Microsoft Exchange Server доступна для тестування

Компанія ESET - лідер в області проактивного виявлення - оголошує про початок бета-тестування нового покоління продукту для захисту поштових серверів ESET Mail Security 6 для Microsoft Exchange Server.

<   | 1 | 2 >
Цілодобова підтримка користувачів: +38 (044) 545-77-26Замовити дзвінок