Київ ,  17  Грудня  2013

Тенденції розвитку загроз у 2014 році

Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - представляє щорічний прогноз розвитку загроз на найближчі 12 місяців.

Київ ,  12  Грудня  2013

Нова версія продуктів ESET Cyber Security доступна для тестування

Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — повідомляє про вихід бета-версії нового покоління продуктів ESET для популярної платформи Мас — комплексного рішення ESET Cyber Security Pro® та класичної антивірусної програми ESET Cyber Security®.

Київ ,  09  Грудня  2013

ТОП-10 шкідливих програм в Україні: листопад, 2013

Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — представляє основні тенденції розповсюдження комп'ютерних загроз у листопаді 2013 року.

Київ ,  05  Грудня  2013

Форум «Гроші та технології 2013»

Компанія «ІСЕТ-Україна», яка представляє продукти ESET на території України, прийняла участь у форумі «Гроші та технології: рішення для бізнесу». Захід відбувся 04 грудня 2013 у Києві.

Київ ,  28  Листопада  2013

Технології ESET досягнули стратосфери

Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про успішне завершення унікального геокешінг проекту «Stratocaching», в рамках якого відбувся запуск літального апарату під назвою Dropion.

Київ ,  19  Листопада  2013

Deloitte визнала ESET однією з найбільш швидкозростаючих компаній у Центральній Європі

Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — увійшла до списку компаній, які найшвидше розвиваються у сфері високих технологій.

Київ ,  19  Листопада  2013

Виявлена троянська програма-вимагач з унікальним способом поширення

Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про високу активність троянської програми Nymaim, яка здійснює завантаження додаткового шкідливого ПЗ, блокує комп'ютер жертви та вимагає гроші за розшифровку даних.

Київ ,  14  Листопада  2013

Антивірусна програма ESET включена у нові флеш-накопичувачі Kingston

Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — повідомляє про вихід нових USB-накопичувачів DataTraveler Vault Privacy 3.0 Anti-Virus компанії Kingston з антивірусною програмою ClevX DriveSecurity™, розробленою на основі технології ESET®.

Київ ,  07  Листопада  2013

ТОП-10 шкідливих програм в Україні: жовтень, 2013

Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - представляє основні тенденції розповсюдження комп'ютерних загроз у жовтні 2013 року.

Київ ,  28  Жовтня  2013

Рішення ESET Cyber Security підтримують нову ОС Mac OS X 10.9 Mavericks

Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — повідомляє про вихід оновленої версії продуктів ESET® Cyber Security Pro та ESET® Cyber Security, в якій реалізована підтримка нової операційної системи Apple OS X 10.9 Mavericks.

<   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >
Цілодобова підтримка користувачів: +38 (044) 545-77-26Замовити дзвінок