Київ ,  20  Грудня  2012

Виявлено загрозу, яка вражає сервери російських та європейських банків

Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про швидке поширення шкідливого модуля до веб-сервера Apache. Продукти ESET класифікують дану загрозу як Linux/Chapro.A.

Київ ,  12  Грудня  2012

Сім золотих правил безпеки при здійсненні онлайн покупок

З наближенням новорічних свят більш популярними стають онлайн покупки, які все частіше здійснюються за допомогою мобільних пристроїв. У зв'язку з цим експерти прогнозують збільшення активності кіберзлочинців та кількості випадків шахрайства за допомогою мережі Інтернет.

Київ ,  07  Грудня  2012

Кількість жертв SMS-трояну зростає швидкими темпами

Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про швидке поширення троянської програми Android/TrojanSMS.Boxer.AA, призначеної для відправки дорогих SMS-повідомлень на платні номери.

Київ ,  05  Грудня  2012

ESET Endpoint Security отримав визнання редакторів журналу «Windows IT Pro»

Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про те, що продукт ESET Endpoint Security став срібним призером у номінації «Вибір редакції 2012» («2012 Editors' Best Awards») журналу Windows IT Pro у категорії «Краще антивірусне рішення».

Київ ,  04  Грудня  2012

ESET Endpoint Security для захисту смартфонів та планшетів під ОС Android у корпоративному середовищі

Компанія ESET – лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — оголошує про вихід продукту ESET Endpoint Security для Android, спеціально розробленого для захисту сматрфонів та планшетів у сучасному корпоративному середовищі.

Київ ,  03  Грудня  2012

Читачі журналу «PCMag» рекомендують продукти ESET для захисту корпоративного середовища

Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про те, що продукти ESET для захисту корпоративного середовища отримали визнання читачів журналу «PCMag» та удостоєні нагороди «Consumer Recommended».

Київ ,  29  Листопада  2012

ESET Security для Microsoft SharePoint Server доступний для тестування

Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — оголошує про початок публічного тестування продукту ESET Security для Microsoft SharePoint Server

Київ ,  28  Листопада  2012

ESET Smart Security 6 та ESET NOD32 Antivirus 6 офіційно представлені в Україні

27 листопада 2012 була офіційно представлена шоста версія продуктів ESET для домашніх користувачів — ESET Smart Security 6 та ESET NOD32 Antivirus 6. Презентацію відвідали представники провідних українських ІТ-видань та великих роздрібних мереж.

Київ ,  22  Листопада  2012

Експерти ESET визнані кращими доповідачами на міжнародній конференції AVAR

Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - успішно виступила на щорічній міжнародній конференції AVAR, одного з наймасштабніших заходів у сфері інформаційних технологій та захисту від шкідливих програм в Азії і Тихоокеанському регіоні.

Київ ,  20  Листопада  2012

Продукти ESET отримали сертифікат сумісності з ОС Windows 8

Компанія ESET - лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про те, що шосте покоління флагманських продуктів ESET для домашніх користувачів - ESET NOD32 Antivirus 6 та ESET Smart Security 6 отримали сертифікат сумісності з операційною системою Windows 8.

<   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
Цілодобова підтримка користувачів: +38 (044) 545-77-26Замовити дзвінок