Київ ,  16  Грудня  2011

ESET Mail Security для IBM Lotus Domino доступний для тестування

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про початок публічного тестування продукту ESET Mail Security для IBM Lotus Domino. Побудований на основі високопродуктивної технології ThreatSense, даний продукт забезпечує надійний проактивний захист поштових серверів від відомих і раніше невідомих загроз при мінімальному споживанні системних ресурсів.

Київ ,  15  Грудня  2011

ESET NOD32 Antivirus 5 зайняв топову позицію за результатами AV-Comparatives

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що продукт ESET NOD32 Antivirus 5 зайняв топову позицію та отримав найвищу оцінку за результатами порівняльного тестування AV-Comparatives.

Київ ,  12  Грудня  2011

«Золоті» правила безпеки при здійсненні онлайн покупок

Напередодні новорічних свят все більш популярними стають Інтернет-магазини. У пошуках подарунків своїм близьким та економії фінансових засобів користувачі все частіше віддають перевагу саме онлайн покупкам. До того ж, це ще значно зручніше, адже не потрібно втрачати час, бігаючи по різним магазинам у пошуках чогось необхідного та цікавого. На жаль, привілегії онлайн сервісів відомі не тільки турботливим користувачам, але й зловмисникам, які також не проти «зекономити» напередодні свят.

Київ ,  09  Грудня  2011

Білд 5.0.95 флагманських продуктів ESET доступний для завантаження

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід білду 5.0.95 п'ятого покоління флагманських продуктів ESET - класичної антивірусної програми ESET NOD32 Antivirus та комплексного рішення ESET Smart Security.

Київ ,  08  Грудня  2011

Основні правила безпечної роботи на комп‘ютері

Популярність Інтернет-мережі зростає з кожним роком, не говорячи вже про широке використання комп'ютерів, планшетів, змінних носіїв інформації та багатьох інших портативних пристроїв. Більш того, всесвітня павутина стала невід'ємною частиною життя практично кожного з нас.

Київ ,  30  Листопада  2011

Білд 4.0.77 бізнес-версії продукту ESET NOD32 Antivirus для Mac OS X доступний для завантаження

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід білду 4.0.77 бізнес-версії продукту ESET NOD32 Antivirus для операційної системи Mac.

Київ ,  23  Листопада  2011

Security Innovation Forum 2011

Компанія "ІСЕТ-Україна" прийняла участь у четвертому щорічному форумі Security Innovation Forum 2011 "Підсумки року: кращі проекти, рішення, інновації", який відбувся 29 листопада 2011 року у Києві.

Київ ,  16  Листопада  2011

Четверте покоління серверних рішень ESET для Linux

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід четвертого покоління продуктів ESET для захисту серверів під операційною системою Linux

Київ ,  16  Листопада  2011

ESET удостоєна «Стрічки пошани» конкурсу European Business Awards

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - увійшла до числа кращих європейських компаній та удостоєна нагороди HSBC European Business Awards 2011. Отримавши звання фіналіста на першому етапі конкурсу у Словаччині, ESET отримала можливість змагатися за перемогу у другому етапі з європейськими компаніями, які розвиваються найбільш динамічно.

Київ ,  11  Листопада  2011

Продукт ESET удостоєний рекордної 70-ї нагороди Virus Bulletin

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що продукт ESET NOD32 Antivirus 4 бізнес-версії отримав визнання від експертів незалежного видання Virus Bulletin.

<   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
Цілодобова підтримка користувачів: +38 (044) 545-77-26Замовити дзвінок