Київ ,  01  Липня  2016

Шпигунська програма атакує Центральну та Східну Європу

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про виявлення зразків шкідливого програмного забезпечення для здійснення цілеспрямованого шпіонажу - інструментарію SBDH. Використовуючи потужні фільтри, різні методи з'єднання з операторами та стійкі техніки, загроза викрадає певні файли урядових і державних установ, діяльність яких пов'язана з економічним зростанням та співробітництвом у Центральній та Східній Європі. Тільки протягом минулого року спеціалісти ESET виявили зразки шкідливої програми в Чехії, Словаччині, Угорщині, Польщі та Україні.

Київ ,  29  Червня  2016

Кібербезпека в дорозі: топ-10 порад захисту пристроїв під час літньої подорожі

Ноутбук, смартфон або планшет на літньому відпочинку для багатьох стали незамінними атрибутами. Однак власники, які вирушають в подорож зі своїми пристроями, наражають себе на ряд небезпек, пов’язаних з використанням публічних Інтернет-мереж, онлайн-банкінгу та здійсненням Інтернет-покупок в дорозі.

Київ ,  27  Червня  2016

Поради для безпечного користування банкоматом

Для сучасної людини банкомат є звичним способом використання банківських послуг. Важко повірити, що ще сорок дев'ять років тому отримати гроші можна було тільки в банку, заздалегідь зробивши запит до установи. Першими скористались можливістю знімати кошти з рахунків за допомогою банкомату жителі Лондону 27 червня 1967 року. З того часу кількість банкоматів на планеті зросла до трьох мільйонів та збільшується в середньому на 280 нових пристроїв щодня.

Київ ,  21  Червня  2016

Топ-5 найпоширеніших причин втрати корпоративних даних

Без сумніву, сьогодні дані є одним із основних активів компанії. Інформація про клієнтів, співробітників і фінанси повинна бути належним чином захищена в першу чергу та доступна при необхідності. У зв’язку з цим компанії, визнаючи цінність своїх даних, інвестують достатньо ресурсів в їх захист та відновлення у разі серйозних інцидентів.

Київ ,  17  Червня  2016

Обережно — кібербуллінг: як розпізнати віртуальне цькування дитини

Літні канікули не за горами. Більшість школярів з нетерпінням чекали відпочинку від домашніх завдань та ранніх підйомів. Однак деякі підлітки хотіли опинитися подалі від школи з менш приємних причин - втекти від кіберхуліганів, які турбують їх офлайн чи онлайн через соціальні мережі.

Київ ,  14  Червня  2016

Відповіді ESET на додаткові запитання щодо Operation Groundbait

Шановні журналісти, блогери, а також користувачі продуктів ESET,
Дякуємо за увагу до дослідницької діяльності компанії ESET, зокрема до дослідження кібератак Operation Groundbait — одному з багатьох досліджень команди ESET, які допомагають вам краще зрозуміти та запобігти кібератакам.

Київ ,  09  Червня  2016

Нова хвиля шахрайства Ray-Ban: під прицілом користувачі Facebook та електронної пошти

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - попереджає про зростаюче поширення шахрайської схеми Ray-Ban. Використовуючи мережу Facebook та спам-розсилку електронною поштою, зловмисники заманюють користувачів переходити на сайти підробних Інтернет-магазинів з пропозиціями великих знижок на сонцезахисні окуляри.

Київ ,  07  Червня  2016

Лідер у галузі запобігання втраті даних Safetica приєднався до ESET Technology Alliance

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - оголошує про приєднання Safetica, провідного постачальника рішень для запобігання втраті даних, до програми співпраці ESET Technology Alliance.

Київ ,  07  Червня  2016

Світ після TeslaCrypt: сімейство Crysis претендує на першість серед програм-вимагачів

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про появу небезпечного сімейства програм-вимагачів Crysis. Загроза зашифровує файли на постійних, змінних та мережевих дисках та вимагає плату за доступ до даних. Більше того, завдяки використанню складних алгоритмів та схем шифрування шкідлива програма захищена від швидкого знешкодження.

Київ ,  06  Червня  2016

Продукт ESET Smart Security 9 отримав визнання від AV-Comparatives

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про те, що продукт ESET Smart Security 9 отримав найвищий бал за результатами порівняльного тестування антивірусних програм, продемонструвавши найменший вплив на продуктивність системи серед всіх протестованих рішень.

| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
Цілодобова підтримка користувачів: +38 (044) 545-77-26Замовити дзвінок