Київ ,  25  Липня  2016

Нова версія ESET Remote Administrator для Microsoft Azure® доступна користувачам

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - представляє нову версію інструменту віддаленого управління ESET Remote Administrator Virtual Machine® для Microsoft Azure. Продукт надає нові можливості системним адміністраторам для ефективного управління безпекою та швидкого усунення загроз корпоративній мережі.

Київ ,  19  Липня  2016

Нова версія ESET Remote Administrator доступна для завантаження

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про вихід нової версії інструменту віддаленого управління ESET Remote Administrator. Версія 6.4 володіє новими функціями та можливостями, які значно полегшують роботу системних адміністраторів та дозволяють забезпечити високий рівень контролю за безпекою корпоративної мережі будь-якого розміру.

Київ ,  18  Липня  2016

Продукти ESET показали найкращий результат у тестуванні Virus Bulletin

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє, що продукт ESET NOD32 Antivirus отримав 95-ту нагороду VB100 від незалежної британської лабораторії Virus Bulletin. Під час останнього тестування на базі 64-бітної версії Windows 10 Pro продукт ESET показав максимальні результати з-поміж 24 рішень, виявивши всі раніше невідомі екземпляри вірусів без помилкових спрацювань.

Київ ,  18  Липня  2016

Поради для безпечного використання гри Pokemon GO

Гра з елементами доповненої реальності Pokemon GO швидко набуває популярності у всьому світі. За два тижні після релізу додаток завантажили мільйони користувачів. Поєднавши віртуальні образи з реальністю, розробники гри пропонують шукати покемонів в реальному світі, приручати їх та битися з іншими покемонами. Захоплююче полювання на персонажів відомого мультфільму змусило вийти на вулиці багатьох людей, повністю поглинених пошуками фантастичних істот.

Київ ,  15  Липня  2016

Шкідливі додатки масово поширюються під виглядом популярної гри Pokemon GO

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - попереджає про поширення на Google Play нелегітимних додатків Pokemon GO. Замість запуску популярної гри фальшиві програми блокують пристрій користувача, а згодом непомітно відвідують сайти у фоновому режимі або заманюють жертву підписатися на платні фіктивні послуги.

Київ ,  14  Липня  2016

Фальшиві додатки на Google Play виманюють гроші та конфіденційні дані користувачів

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - попереджає про поширення нелегітимних додатків, які змушують користувачів надавати їхні конфіденційні дані для подальшого їх використання під час рекламних розсилок. Програми приваблюють потенційних жертв за допомогою цікавої назви та опису, які не відповідають функціональності додатку.

Київ ,  12  Липня  2016

Небезпечна програма Nymaim повертається в Європу та Північну Америку

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - попереджає про зростаючу активність шкідливої програми Nymaim, яка здійснює інтенсивні цілеспрямовані фішингові атаки. Кількість зразків загрози з початку цього року зросла на 63% порівняно з відповідним періодом минулого. Найбільше жертв шкідливої програми зафіксовано в Польщі (54%), Німеччині (16%) та США (12%).

Київ ,  06  Липня  2016

Новий троян Keydnap викрадає обліковані дані користувачів Mac OS X

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - попереджає про появу нової загрози, яка здійснює атаки на комп'ютери під управлінням операційної системи Mac OS X. Троян Keydnap викрадає паролі та ключі облікових записів користувачів OS X шляхом створення постійного бекдору. Шкідлива програма вперше була виявлена в травні, а потім знову зафіксована в червні цього року.

Київ ,  05  Липня  2016

Небезпека витоку даних: «слабкі» сторони компанії

Основою діяльності сучасних компаній є конфіденційна інформація різних видів, починаючи від записів про співробітників і закінчуючи клієнтськими базами даних. Безпека цих даних має надважливе значення для успіху бізнесу, а недбале ставлення до них може призвести до згубних наслідків для організації в цілому, включаючи фінансові втрати у великих розмірах.

Київ ,  01  Липня  2016

Шпигунська програма атакує Центральну та Східну Європу

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про виявлення зразків шкідливого програмного забезпечення для здійснення цілеспрямованого шпіонажу - інструментарію SBDH. Використовуючи потужні фільтри, різні методи з'єднання з операторами та стійкі техніки, загроза викрадає певні файли урядових і державних установ, діяльність яких пов'язана з економічним зростанням та співробітництвом у Центральній та Східній Європі. Тільки протягом минулого року спеціалісти ESET виявили зразки шкідливої програми в Чехії, Словаччині, Угорщині, Польщі та Україні.

| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
Цілодобова підтримка користувачів: +38 (044) 545-77-26Замовити дзвінок