Київ ,  06  Липня  2016

Новий троян Keydnap викрадає обліковані дані користувачів Mac OS X

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - попереджає про появу нової загрози, яка здійснює атаки на комп'ютери під управлінням операційної системи Mac OS X. Троян Keydnap викрадає паролі та ключі облікових записів користувачів OS X шляхом створення постійного бекдору. Шкідлива програма вперше була виявлена в травні, а потім знову зафіксована в червні цього року.

Київ ,  05  Липня  2016

Небезпека витоку даних: «слабкі» сторони компанії

Основою діяльності сучасних компаній є конфіденційна інформація різних видів, починаючи від записів про співробітників і закінчуючи клієнтськими базами даних. Безпека цих даних має надважливе значення для успіху бізнесу, а недбале ставлення до них може призвести до згубних наслідків для організації в цілому, включаючи фінансові втрати у великих розмірах.

Київ ,  01  Липня  2016

Шпигунська програма атакує Центральну та Східну Європу

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про виявлення зразків шкідливого програмного забезпечення для здійснення цілеспрямованого шпіонажу - інструментарію SBDH. Використовуючи потужні фільтри, різні методи з'єднання з операторами та стійкі техніки, загроза викрадає певні файли урядових і державних установ, діяльність яких пов'язана з економічним зростанням та співробітництвом у Центральній та Східній Європі. Тільки протягом минулого року спеціалісти ESET виявили зразки шкідливої програми в Чехії, Словаччині, Угорщині, Польщі та Україні.

Київ ,  29  Червня  2016

Кібербезпека в дорозі: топ-10 порад захисту пристроїв під час літньої подорожі

Ноутбук, смартфон або планшет на літньому відпочинку для багатьох стали незамінними атрибутами. Однак власники, які вирушають в подорож зі своїми пристроями, наражають себе на ряд небезпек, пов’язаних з використанням публічних Інтернет-мереж, онлайн-банкінгу та здійсненням Інтернет-покупок в дорозі.

Київ ,  27  Червня  2016

Поради для безпечного користування банкоматом

Для сучасної людини банкомат є звичним способом використання банківських послуг. Важко повірити, що ще сорок дев'ять років тому отримати гроші можна було тільки в банку, заздалегідь зробивши запит до установи. Першими скористались можливістю знімати кошти з рахунків за допомогою банкомату жителі Лондону 27 червня 1967 року. З того часу кількість банкоматів на планеті зросла до трьох мільйонів та збільшується в середньому на 280 нових пристроїв щодня.

Київ ,  21  Червня  2016

Топ-5 найпоширеніших причин втрати корпоративних даних

Без сумніву, сьогодні дані є одним із основних активів компанії. Інформація про клієнтів, співробітників і фінанси повинна бути належним чином захищена в першу чергу та доступна при необхідності. У зв’язку з цим компанії, визнаючи цінність своїх даних, інвестують достатньо ресурсів в їх захист та відновлення у разі серйозних інцидентів.

Київ ,  17  Червня  2016

Обережно — кібербуллінг: як розпізнати віртуальне цькування дитини

Літні канікули не за горами. Більшість школярів з нетерпінням чекали відпочинку від домашніх завдань та ранніх підйомів. Однак деякі підлітки хотіли опинитися подалі від школи з менш приємних причин - втекти від кіберхуліганів, які турбують їх офлайн чи онлайн через соціальні мережі.

Київ ,  14  Червня  2016

Відповіді ESET на додаткові запитання щодо Operation Groundbait

Шановні журналісти, блогери, а також користувачі продуктів ESET,
Дякуємо за увагу до дослідницької діяльності компанії ESET, зокрема до дослідження кібератак Operation Groundbait — одному з багатьох досліджень команди ESET, які допомагають вам краще зрозуміти та запобігти кібератакам.

Київ ,  09  Червня  2016

Нова хвиля шахрайства Ray-Ban: під прицілом користувачі Facebook та електронної пошти

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - попереджає про зростаюче поширення шахрайської схеми Ray-Ban. Використовуючи мережу Facebook та спам-розсилку електронною поштою, зловмисники заманюють користувачів переходити на сайти підробних Інтернет-магазинів з пропозиціями великих знижок на сонцезахисні окуляри.

Київ ,  07  Червня  2016

Лідер у галузі запобігання втраті даних Safetica приєднався до ESET Technology Alliance

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - оголошує про приєднання Safetica, провідного постачальника рішень для запобігання втраті даних, до програми співпраці ESET Technology Alliance.

| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
Цілодобова підтримка користувачів: +38 (044) 545-77-26Замовити дзвінок