• Загроза HTML/FakeAlert атакує користувачів

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - попереджає про зростання активності шкідливого програмного забезпечення HTML/FakeAlert.

 • Flexera Software приєдналася до ESET Technology Alliance

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - оголошує про приєднання Flexera Software, світового лідера серед рішень для ліцензування програмного забезпечення, контролю відповідності нормам, безпеки та інсталяції, до програми співпраці ESET Technology Alliance.

 • Нова версія ESET Secure Authentication доступна користувачам

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - представляє нову версію рішення для захисту доступу до мережі - ESET Secure Authentication.

 • Продукти ESET відзначені нагородою «VBSpam+»

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє, що продукт ESET Mail Security для Microsoft Exchange Server п'ятий раз поспіль отримав нагороду «VBSpam+» за відмінний результат у виявленні спаму, підтвердивши лідируючі позиції на ринку програмних рішень.

 • Рекомендації спеціалістів ESET для захисту від фішинг-атак

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - попереджає про зростаюче поширення фішинг-атак, жертвами яких сьогодні стає все більша кількість домашніх та корпоративних користувачів. Лише за перший квартал 2016 року спеціалісти ESET зафіксували рекордну кількість атак даного виду порівняно з попередніми роками.

 • Продукти ESET сумісні з операційною системою macOS Sierra

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про сумісність продуктів для домашніх користувачів ESET Cyber Security та ESET Cyber Security Pro® з операційною системою macOS Sierra.

 • Нова версія безкоштовного додатку ESET Online Scanner доступна користувачам

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - представляє нову версію ESET Online Scanner - додатку для сканування та очищення пристрою на базі технології ThreatSense®. Продукт забезпечує повну перевірку на наявність вірусів безпосередньо через Інтернет-браузер.

 • Програма-вимагач TorrentLocker атакує користувачів 15 країн

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про нову хвилю поширення небезпечної програми-вимагача TorrentLocker.

 • Нова загроза для Android: кіберзлочинці управляють пристроями користувачів через Twitter

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про поширення на пристроях Android бекдору, для управління яким кіберзлочинці використовують соціальну мережу Twitter.

 • Небезпечний завантажувач Nemucod знову атакує комп’ютери користувачів

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - попереджає про зростання активності небезпечного завантажувача Nemucod. Тепер загроза одночасно поширює шкідливу програму-вимагача та бекдори для накручування кліків.