Київ ,  07  Червня  2016

Лідер у галузі запобігання втраті даних Safetica приєднався до ESET Technology Alliance

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - оголошує про приєднання Safetica, провідного постачальника рішень для запобігання втраті даних, до програми співпраці ESET Technology Alliance.

Київ ,  07  Червня  2016

Світ після TeslaCrypt: сімейство Crysis претендує на першість серед програм-вимагачів

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про появу небезпечного сімейства програм-вимагачів Crysis. Загроза зашифровує файли на постійних, змінних та мережевих дисках та вимагає плату за доступ до даних. Більше того, завдяки використанню складних алгоритмів та схем шифрування шкідлива програма захищена від швидкого знешкодження.

Київ ,  06  Червня  2016

Продукт ESET Smart Security 9 отримав визнання від AV-Comparatives

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про те, що продукт ESET Smart Security 9 отримав найвищий бал за результатами порівняльного тестування антивірусних програм, продемонструвавши найменший вплив на продуктивність системи серед всіх протестованих рішень.

Київ ,  02  Червня  2016

Відповіді на основні питання щодо Operation Groundbait

Представляємо список основних питань/звинувачень стосовно опублікованого дослідження Operation Groundbait та офіційних відповідей ESET на них.

Київ ,  27  Травня  2016

Шкідлива програма Locky масово атакує користувачів країн Європи

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про нову хвилю поширення шкідливого програмного забезпечення JS/Danger.ScriptAttachment у деяких країнах Європи.

Київ ,  26  Травня  2016

ESET визнаний кращим антивірусним захистом для домашніх користувачів

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про те, що продукт ESET Smart Security 9 визнано найкращим антивірусним рішенням зі 100% захистом користувачів за підсумками незалежного тестування SE Labs.

Київ ,  25  Травня  2016

Нова версія безкоштовного додатку ESET Online Scanner доступна користувачам

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - представляє нову версію ESET Online Scanner - додатку для сканування та очищення пристрою на базі технології ThreatSense®. Продукт забезпечує повну перевірку на наявність вірусів безпосередньо через Інтернет-браузер.

Київ ,  23  Травня  2016

Поради спеціалістів ESET для захисту від програм-вимагачів

Компанія ESET – лідер у галузі проактивного виявлення – попереджає про високу активність програм-вимагачів, які блокують пристрій, вимагаючи плату за відновлення доступу.

Київ ,  19  Травня  2016

Новий дешифратор для вимагачів TeslaCrypt

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про створення дешифратора для сімейства небезпечних програм-вимагачів TeslaCrypt (3 або 4 версій). Інструмент дає можливість розшифрувати файли з розширеннями .xxx, .ttt, .micro, .mp3, а також у випадках, якщо розширення не було змінено.

Київ ,  18  Травня  2016

Операція Groundbait: українські окуповані території піддалися атакам кібершпигуна

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про виявлення загрози, яка використовується для проведення кібершпигунської діяльності, спрямованої на уряд самопроголошених Донецької та Луганської Народних Республік. Шкідлива програма, яку продукти ESET класифікують як Win32/Prikormka, залишалася активною та непоміченою експертами з безпеки, починаючи з 2008 року.

| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
Цілодобова підтримка користувачів: +38 (044) 545-77-26Замовити дзвінок