• ESET пропонує безкоштовний інструмент для жертв глобальної ботнет-мережі Avalanche

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про виявлення глобальної ботнет-мережі Avalanche, яка протягом багатьох років поширювала шкідливе програмне забезпечення, залишаючись непоміченою системами захисту.

 • ESET Threat Intelligence - новий сервіс для корпоративних користувачів

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про створення сервісу, який в режимі реального часу інформуватиме користувачів про основні загрози корпоративного середовища. Послуга аналізу конкретних шкідливих програм і надання аналітичної інформації про функціональні можливості та вплив загроз доступна для спеціалістів з безпеки підприємств, а також оперативних центрів забезпечення безпеки (SOC).

 • Новий дешифратор для вимагачів сімейства Crysis

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про створення дешифратора для сімейства небезпечних програм-вимагачів Crysis, які продукти ESET виявляють як Win32/Filecoder.Crysis. Під час розробки інструменту був використаний майстер ключів розшифрування, нещодавно опублікований на форумі BleepingComputer.com.

 • ESET підтвердив високу продуктивність роботи в тестуванні AV-Comparatives

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про те, що продукт ESET Endpoint Security продемонстрував найменший вплив на продуктивність системи за підсумками порівняльного тестування популярних антивірусних програм.

 • ЕSET представляє безкоштовний інструмент для виявлення банківського трояна Retefe

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про створення безкоштовного інструменту для виявлення небезпечного банківського трояна Retefe. Жертвами шкідливої програми вже стали тисячі клієнтів британського банку Tesco Bank, а також у списку цілей атак були кілька інших банків.

 • ESET визнано кращим антивірусним захистом для домашніх користувачів

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про те, що продукт ESET Smart Security 9 визнано найкращим антивірусним рішенням для домашніх користувачів за підсумками незалежного тестування SE Labs.

 • Загроза Linux/Moose інфікує роутери користувачів

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про підвищення активності шкідливої програми для Linux. Загроза інфікує роутери користувачів та перехоплює незашифрований мережевий трафік пристроїв.

 • Оновлена лінійка продуктів для домашніх користувачів доступна для завантаження

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - оголошує про вихід нового покоління флагманських продуктів для домашніх користувачів - ESET Smart Security Premium 10, ESET Internet Security 10, ESET NOD32® Antivirus 10. Рішення побудовані на основі перевіреної технології NOD32, яка досконало поєднує високу точність виявлення, безпрецедентну швидкість роботи та зручність у використанні. Основними новинками 10 версії стали функції Захисту веб-камери та домашньої мережі, а також преміум функції - Управління паролями та Захист інформації.

 • Дослідження ESET: щонайменше 15% домашніх роутерів не захищені від атак

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про те, що щонайменше 15% домашніх роутерів не мають належного рівня захисту. Найпоширенішими проблемами є уразливості програмного забезпечення та слабкі паролі.

 • Група кібершпигунів Sednit атакує політичних діячів Східної Європи та урядові установи різних країн світу

  Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - попереджає про нову хвилю фішинг-атак групи кібершпигунів Sednit. Цілями зловмисників уже стали понад 1000 політичних діячів та публічних осіб.