Київ ,  02  Серпня  2016

Продукт ESET Cyber Security Pro отримав визнання від AV-Comparatives

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про те, що продукт ESET Cyber Security Pro отримав найвищий бал за результатами порівняльного тестування незалежної лабораторії AV-Comparatives, забезпечивши 100% захист пристроїв Mac від шкідливого програмного забезпечення.

Київ ,  02  Серпня  2016

Основні правила безпеки під час здійснення покупок квитків онлайн

2016 рік став багатим на спортивні події. Цілий місяць літа увага спортивних уболівальників була прикута до Чемпіонату Європи з футболу. Тепер любителі спорту всього світу в очікуванні наступних змагань - Олімпійських ігор, які цього року будуть проходити в Ріо-де-Жанейро.

Київ ,  26  Липня  2016

Продукти ESET отримали нагороду «VBSpam+»

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє, що продукт ESET Mail Security для Microsoft Exchange Server показав відмінний результат у виявленні спаму, завдяки чому четвертий раз поспіль був удостоєний нагороди «VBSpam+».

Київ ,  25  Липня  2016

Нова версія ESET Remote Administrator для Microsoft Azure® доступна користувачам

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - представляє нову версію інструменту віддаленого управління ESET Remote Administrator Virtual Machine® для Microsoft Azure. Продукт надає нові можливості системним адміністраторам для ефективного управління безпекою та швидкого усунення загроз корпоративній мережі.

Київ ,  19  Липня  2016

Нова версія ESET Remote Administrator доступна для завантаження

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про вихід нової версії інструменту віддаленого управління ESET Remote Administrator. Версія 6.4 володіє новими функціями та можливостями, які значно полегшують роботу системних адміністраторів та дозволяють забезпечити високий рівень контролю за безпекою корпоративної мережі будь-якого розміру.

Київ ,  18  Липня  2016

Продукти ESET показали найкращий результат у тестуванні Virus Bulletin

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє, що продукт ESET NOD32 Antivirus отримав 95-ту нагороду VB100 від незалежної британської лабораторії Virus Bulletin. Під час останнього тестування на базі 64-бітної версії Windows 10 Pro продукт ESET показав максимальні результати з-поміж 24 рішень, виявивши всі раніше невідомі екземпляри вірусів без помилкових спрацювань.

Київ ,  18  Липня  2016

Поради для безпечного використання гри Pokemon GO

Гра з елементами доповненої реальності Pokemon GO швидко набуває популярності у всьому світі. За два тижні після релізу додаток завантажили мільйони користувачів. Поєднавши віртуальні образи з реальністю, розробники гри пропонують шукати покемонів в реальному світі, приручати їх та битися з іншими покемонами. Захоплююче полювання на персонажів відомого мультфільму змусило вийти на вулиці багатьох людей, повністю поглинених пошуками фантастичних істот.

Київ ,  15  Липня  2016

Шкідливі додатки масово поширюються під виглядом популярної гри Pokemon GO

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - попереджає про поширення на Google Play нелегітимних додатків Pokemon GO. Замість запуску популярної гри фальшиві програми блокують пристрій користувача, а згодом непомітно відвідують сайти у фоновому режимі або заманюють жертву підписатися на платні фіктивні послуги.

Київ ,  14  Липня  2016

Фальшиві додатки на Google Play виманюють гроші та конфіденційні дані користувачів

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - попереджає про поширення нелегітимних додатків, які змушують користувачів надавати їхні конфіденційні дані для подальшого їх використання під час рекламних розсилок. Програми приваблюють потенційних жертв за допомогою цікавої назви та опису, які не відповідають функціональності додатку.

Київ ,  12  Липня  2016

Небезпечна програма Nymaim повертається в Європу та Північну Америку

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - попереджає про зростаючу активність шкідливої програми Nymaim, яка здійснює інтенсивні цілеспрямовані фішингові атаки. Кількість зразків загрози з початку цього року зросла на 63% порівняно з відповідним періодом минулого. Найбільше жертв шкідливої програми зафіксовано в Польщі (54%), Німеччині (16%) та США (12%).

<   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
Цілодобова підтримка користувачів: +38 (044) 545-77-26Замовити дзвінок