Київ ,  20  Жовтня  2016

Дослідження ESET: щонайменше 15% домашніх роутерів не захищені від атак

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про те, що щонайменше 15% домашніх роутерів не мають належного рівня захисту. Найпоширенішими проблемами є уразливості програмного забезпечення та слабкі паролі.

Київ ,  20  Жовтня  2016

Група кібершпигунів Sednit атакує політичних діячів Східної Європи та урядові установи різних країн світу

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - попереджає про нову хвилю фішинг-атак групи кібершпигунів Sednit. Цілями зловмисників уже стали понад 1000 політичних діячів та публічних осіб.

Київ ,  06  Жовтня  2016

Загроза HTML/FakeAlert атакує користувачів

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - попереджає про зростання активності шкідливого програмного забезпечення HTML/FakeAlert.

Київ ,  04  Жовтня  2016

Flexera Software приєдналася до ESET Technology Alliance

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - оголошує про приєднання Flexera Software, світового лідера серед рішень для ліцензування програмного забезпечення, контролю відповідності нормам, безпеки та інсталяції, до програми співпраці ESET Technology Alliance.

Київ ,  29  Вересня  2016

Нова версія ESET Secure Authentication доступна користувачам

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - представляє нову версію рішення для захисту доступу до мережі - ESET Secure Authentication.

Київ ,  28  Вересня  2016

Продукти ESET відзначені нагородою «VBSpam+»

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє, що продукт ESET Mail Security для Microsoft Exchange Server п'ятий раз поспіль отримав нагороду «VBSpam+» за відмінний результат у виявленні спаму, підтвердивши лідируючі позиції на ринку програмних рішень.

Київ ,  22  Вересня  2016

Рекомендації спеціалістів ESET для захисту від фішинг-атак

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - попереджає про зростаюче поширення фішинг-атак, жертвами яких сьогодні стає все більша кількість домашніх та корпоративних користувачів. Лише за перший квартал 2016 року спеціалісти ESET зафіксували рекордну кількість атак даного виду порівняно з попередніми роками.

Київ ,  20  Вересня  2016

Продукти ESET сумісні з операційною системою macOS Sierra

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про сумісність продуктів для домашніх користувачів ESET Cyber Security та ESET Cyber Security Pro® з операційною системою macOS Sierra.

Київ ,  08  Вересня  2016

Нова версія безкоштовного додатку ESET Online Scanner доступна користувачам

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - представляє нову версію ESET Online Scanner - додатку для сканування та очищення пристрою на базі технології ThreatSense®. Продукт забезпечує повну перевірку на наявність вірусів безпосередньо через Інтернет-браузер.

Київ ,  01  Вересня  2016

Програма-вимагач TorrentLocker атакує користувачів 15 країн

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про нову хвилю поширення небезпечної програми-вимагача TorrentLocker.

<   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
Цілодобова підтримка користувачів: +38 (044) 545-77-26Замовити дзвінок