Київ ,  07  Грудня  2016

Кіберзлочинці поширюють шкідливий код через рекламні банери на популярних сайтах

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — попереджає про поширення шкідливого набору експлойтів через рекламні оголошення на популярних сайтах. За даними технології ESET LiveGrid®, за останні два місяці шкідливий контент побачили більше мільйона користувачів.

Київ ,  05  Грудня  2016

Продукт ESET продемонстрував потужний захист у тестуванні AV-Comparatives

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про те, що продукт ESET Endpoint Security продемонстрував максимальне виявлення без помилкових спрацювань за результатами останнього тестування AV-Comparatives.

Київ ,  02  Грудня  2016

ESET пропонує безкоштовний інструмент для жертв глобальної ботнет-мережі Avalanche

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про виявлення глобальної ботнет-мережі Avalanche, яка протягом багатьох років поширювала шкідливе програмне забезпечення, залишаючись непоміченою системами захисту.

Київ ,  23  Листопада  2016

ESET Threat Intelligence - новий сервіс для корпоративних користувачів

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про створення сервісу, який в режимі реального часу інформуватиме користувачів про основні загрози корпоративного середовища. Послуга аналізу конкретних шкідливих програм і надання аналітичної інформації про функціональні можливості та вплив загроз доступна для спеціалістів з безпеки підприємств, а також оперативних центрів забезпечення безпеки (SOC).

Київ ,  22  Листопада  2016

Новий дешифратор для вимагачів сімейства Crysis

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про створення дешифратора для сімейства небезпечних програм-вимагачів Crysis, які продукти ESET виявляють як Win32/Filecoder.Crysis. Під час розробки інструменту був використаний майстер ключів розшифрування, нещодавно опублікований на форумі BleepingComputer.com.

Київ ,  16  Листопада  2016

ESET підтвердив високу продуктивність роботи в тестуванні AV-Comparatives

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про те, що продукт ESET Endpoint Security продемонстрував найменший вплив на продуктивність системи за підсумками порівняльного тестування популярних антивірусних програм.

Київ ,  10  Листопада  2016

ЕSET представляє безкоштовний інструмент для виявлення банківського трояна Retefe

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про створення безкоштовного інструменту для виявлення небезпечного банківського трояна Retefe. Жертвами шкідливої програми вже стали тисячі клієнтів британського банку Tesco Bank, а також у списку цілей атак були кілька інших банків.

Київ ,  07  Листопада  2016

ESET визнано кращим антивірусним захистом для домашніх користувачів

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про те, що продукт ESET Smart Security 9 визнано найкращим антивірусним рішенням для домашніх користувачів за підсумками незалежного тестування SE Labs.

Київ ,  02  Листопада  2016

Загроза Linux/Moose інфікує роутери користувачів

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про підвищення активності шкідливої програми для Linux. Загроза інфікує роутери користувачів та перехоплює незашифрований мережевий трафік пристроїв.

Київ ,  25  Жовтня  2016

Оновлена лінійка продуктів для домашніх користувачів доступна для завантаження

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - оголошує про вихід нового покоління флагманських продуктів для домашніх користувачів - ESET Smart Security Premium 10, ESET Internet Security 10, ESET NOD32® Antivirus 10. Рішення побудовані на основі перевіреної технології NOD32, яка досконало поєднує високу точність виявлення, безпрецедентну швидкість роботи та зручність у використанні. Основними новинками 10 версії стали функції Захисту веб-камери та домашньої мережі, а також преміум функції - Управління паролями та Захист інформації.

<   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
Цілодобова підтримка користувачів: +38 (044) 545-77-26Замовити дзвінок