• Троян атакує системи дистанційного банківського обслуговування

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про поширення банківського трояна, націленого на системи дистанційного банківського обслуговування (RBS) компаній, які використовуються для здійснення фінансових операцій. Вектор атак шкідливої програми спрямований на Росію та сусідні країни, серед яких і Україна.

 • У 2016 році кількість програм-вимагачів для Android зросла на 50%

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про те, що кількість зразків програм-вимагачів для платформи Android у 2016 році зросла на 50% порівняно з минулим роком. Після запуску на комп'ютері користувача подібні загрози шифрують всі типи файлів або блокують екран пристрою та вимагають плату за доступ до даних.

 • Продукти ESET отримали три найвищі нагороди від SE Labs

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — отримала cерію нагород від незалежної організації SE Labs. За результатами останніх тестувань, продукти ESET для корпоративних та домашніх користувачів здобула три найвищих відзнаки, продемонструвавши максимальне виявлення загроз без помилкових спрацювань.

 • Шкідливий завантажувач для Android поширюється під виглядом оновлення Flash Player

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про виявлення небезпечного додатку для пристроїв Android, який може завантажувати та запускати шкідливі програми-вимагачі та загрози, спрямовані на викрадення коштів з банківських рахунків. Троян-завантажувач Android/TrojanDownloader.Agent.JI поширюється через інфіковані веб-сайти та маскується під оновлення Flash Player.

 • KillDisk тепер атакує Linux, вимагаючи викуп 250 000 $ за розшифрування, яке здійснити неможливо

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про виявлення нової модифікації загрози KillDisk, яка шифрує комп’ютери Linux та вимагає викуп у розмірі 250 000 доларів у криптовалюті Bitcoins за їх розблокування.

 • ESET отримала 100-у нагороду від Virus Bulletin

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про те, що продукт ESET NOD32 отримав рекордну соту нагороду «VB100» від британської лабораторії Virus Bulletin. Відзнаку генеральному директору ESET вручив особисто Джон Ховс, керівник тестування Virus Bulletin на церемонії, яка відбулася 16 грудня 2016 року.

 • KillDisk атакує українських користувачів

  Компанія ESET — лідер в галузі проактивного виявлення — повідомляє про здійснення ряду кібератак, жертвами яких стали важливі цілі в Україні. На думку спеціалістів ESET, головна мета зловмисників — цілеспрямована підривна діяльність в українському сегменті мережі Інтернет.

 • ТОП-10 шкідливих програм в Україні: листопад, 2016

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — представляє основні тенденції розповсюдження комп'ютерних загроз у листопаді 2016 року. За даними, отриманими спеціалістами вірусної лабораторії ESET, за допомогою системи швидкого оповіщення ESET Live Grid, топові позиції у рейтингу найбільш активних шкідливих програм займають загрози, які перенаправляють жертву на інфіковані веб-сайти, та рекламне програмне забезпечення.

 • Кіберзлочинці поширюють шкідливий код через рекламні банери на популярних сайтах

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — попереджає про поширення шкідливого набору експлойтів через рекламні оголошення на популярних сайтах. За даними технології ESET LiveGrid®, за останні два місяці шкідливий контент побачили більше мільйона користувачів.

 • Продукт ESET продемонстрував потужний захист у тестуванні AV-Comparatives

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про те, що продукт ESET Endpoint Security продемонстрував максимальне виявлення без помилкових спрацювань за результатами останнього тестування AV-Comparatives.