Київ ,  08  Вересня  2016

Нова версія безкоштовного додатку ESET Online Scanner доступна користувачам

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - представляє нову версію ESET Online Scanner - додатку для сканування та очищення пристрою на базі технології ThreatSense®. Продукт забезпечує повну перевірку на наявність вірусів безпосередньо через Інтернет-браузер.

Київ ,  01  Вересня  2016

Програма-вимагач TorrentLocker атакує користувачів 15 країн

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про нову хвилю поширення небезпечної програми-вимагача TorrentLocker.

Київ ,  24  Серпня  2016

Нова загроза для Android: кіберзлочинці управляють пристроями користувачів через Twitter

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про поширення на пристроях Android бекдору, для управління яким кіберзлочинці використовують соціальну мережу Twitter.

Київ ,  18  Серпня  2016

Небезпечний завантажувач Nemucod знову атакує комп’ютери користувачів

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - попереджає про зростання активності небезпечного завантажувача Nemucod. Тепер загроза одночасно поширює шкідливу програму-вимагача та бекдори для накручування кліків.

Київ ,  10  Серпня  2016

Шахраї виманюють дані облікових записів користувачів Facebook

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про нову хвилю шахрайства у Facebook. Зловмисники розміщують у соціальній мережі неправдиві новини про теракти у Празі, таким чином заманюючи жертв на фішингові веб-сайти. Через фальшиві ресурси шахраї виманюють дані облікових записів користувачів Facebook. Кампанія в першу чергу спрямована на жителів Чехії та Словаччини.

Київ ,  10  Серпня  2016

Продукти ESET отримали ще дві нагороди від Virus Bulletin

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє, що продукти ESET отримали 97-у нагороду «VB100» від незалежної британської лабораторії Virus Bulletin.

Київ ,  09  Серпня  2016

Завантажувач Nemucod поширює небезпечний бекдор

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - попереджає про нову хвилю атак небезпечного трояна-завантажувача Nemucod. Цього разу замість шкідливих програм, які блокують комп'ютер та вимагають викуп за розблокування, загроза завантажує на пристрої користувачів бекдор, що дозволяє кіберзлочинцям віддалено управляти комп'ютерами жертв без їх відома.

Київ ,  03  Серпня  2016

Небезпечні додатки поширюються на Google Play під виглядом фоторедактора Prisma

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — попереджає про поширення у магазині Google Play фальшивих додатків для обробки зображень. Під виглядом популярного редактора фотографій Prisma на пристрої користувачів потрапляють небезпечні трояни-завантажувачі, здатні виманювати у користувачів конфіденційну інформацію. Жертвами кіберзлочинців уже стали близько 1,5 мільйона користувачів.

Київ ,  02  Серпня  2016

Продукт ESET Cyber Security Pro отримав визнання від AV-Comparatives

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про те, що продукт ESET Cyber Security Pro отримав найвищий бал за результатами порівняльного тестування незалежної лабораторії AV-Comparatives, забезпечивши 100% захист пристроїв Mac від шкідливого програмного забезпечення.

Київ ,  02  Серпня  2016

Основні правила безпеки під час здійснення покупок квитків онлайн

2016 рік став багатим на спортивні події. Цілий місяць літа увага спортивних уболівальників була прикута до Чемпіонату Європи з футболу. Тепер любителі спорту всього світу в очікуванні наступних змагань - Олімпійських ігор, які цього року будуть проходити в Ріо-де-Жанейро.

<   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
Цілодобова підтримка користувачів: +38 (044) 545-77-26Замовити дзвінок