Київ ,  05  Січня  2017

KillDisk тепер атакує Linux, вимагаючи викуп 250 000 $ за розшифрування, яке здійснити неможливо

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про виявлення нової модифікації загрози KillDisk, яка шифрує комп’ютери Linux та вимагає викуп у розмірі 250 000 доларів у криптовалюті Bitcoins за їх розблокування.

Київ ,  19  Грудня  2016

ESET отримала 100-у нагороду від Virus Bulletin

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про те, що продукт ESET NOD32 отримав рекордну соту нагороду «VB100» від британської лабораторії Virus Bulletin. Відзнаку генеральному директору ESET вручив особисто Джон Ховс, керівник тестування Virus Bulletin на церемонії, яка відбулася 16 грудня 2016 року.

Київ ,  14  Грудня  2016

KillDisk атакує українських користувачів

Компанія ESET — лідер в галузі проактивного виявлення — повідомляє про здійснення ряду кібератак, жертвами яких стали важливі цілі в Україні. На думку спеціалістів ESET, головна мета зловмисників — цілеспрямована підривна діяльність в українському сегменті мережі Інтернет.

Київ ,  08  Грудня  2016

ТОП-10 шкідливих програм в Україні: листопад, 2016

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — представляє основні тенденції розповсюдження комп'ютерних загроз у листопаді 2016 року. За даними, отриманими спеціалістами вірусної лабораторії ESET, за допомогою системи швидкого оповіщення ESET Live Grid, топові позиції у рейтингу найбільш активних шкідливих програм займають загрози, які перенаправляють жертву на інфіковані веб-сайти, та рекламне програмне забезпечення.

Київ ,  07  Грудня  2016

Кіберзлочинці поширюють шкідливий код через рекламні банери на популярних сайтах

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — попереджає про поширення шкідливого набору експлойтів через рекламні оголошення на популярних сайтах. За даними технології ESET LiveGrid®, за останні два місяці шкідливий контент побачили більше мільйона користувачів.

Київ ,  05  Грудня  2016

Продукт ESET продемонстрував потужний захист у тестуванні AV-Comparatives

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про те, що продукт ESET Endpoint Security продемонстрував максимальне виявлення без помилкових спрацювань за результатами останнього тестування AV-Comparatives.

Київ ,  02  Грудня  2016

ESET пропонує безкоштовний інструмент для жертв глобальної ботнет-мережі Avalanche

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про виявлення глобальної ботнет-мережі Avalanche, яка протягом багатьох років поширювала шкідливе програмне забезпечення, залишаючись непоміченою системами захисту.

Київ ,  23  Листопада  2016

ESET Threat Intelligence - новий сервіс для корпоративних користувачів

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про створення сервісу, який в режимі реального часу інформуватиме користувачів про основні загрози корпоративного середовища. Послуга аналізу конкретних шкідливих програм і надання аналітичної інформації про функціональні можливості та вплив загроз доступна для спеціалістів з безпеки підприємств, а також оперативних центрів забезпечення безпеки (SOC).

Київ ,  22  Листопада  2016

Новий дешифратор для вимагачів сімейства Crysis

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про створення дешифратора для сімейства небезпечних програм-вимагачів Crysis, які продукти ESET виявляють як Win32/Filecoder.Crysis. Під час розробки інструменту був використаний майстер ключів розшифрування, нещодавно опублікований на форумі BleepingComputer.com.

Київ ,  16  Листопада  2016

ESET підтвердив високу продуктивність роботи в тестуванні AV-Comparatives

Компанія ESET - лідер у галузі проактивного виявлення - повідомляє про те, що продукт ESET Endpoint Security продемонстрував найменший вплив на продуктивність системи за підсумками порівняльного тестування популярних антивірусних програм.

<   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
Цілодобова підтримка користувачів: +38 (044) 545-77-26Замовити дзвінок