Київ ,  02  Березня  2017

Оновлений дешифратор для жертв програм-вимагачів Crysis доступний для завантаження

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про вихід оновленої версії безкоштовного дешифратора для жертв програм-вимагачів. Даний інструмент дозволяє користувачам, дані або пристрої яких постраждали від сімейства Crysis (продукти ESET виявляють дану загрозу як Win32/Filecoder.Crysis), отримати доступ до зашифрованих файлів.

Київ ,  02  Березня  2017

Рекомендації спеціалістів ESET для захисту від програм-шифрувальників

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — попереджає про нову хвилю активності програм-шифрувальників, які архівують інформацію на комп’ютері жертви із застосуванням складного паролю та відображають пропозицію відновити інформацію за певну фінансову винагороду.

Київ ,  23  Лютого  2017

AV-Comparatives підтверджує високу якість захисту продуктів ESET

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — отримала дві золоті нагороди, а також звання «топовий продукт» за результатами підсумкового звіту AV-Comparatives за 2016 рік. Таким чином користувачі ESET можуть відчувати переваги високої продуктивності рішень та безперешкодного виявлення, що дозволяє їм безпечно відкривати світ онлайн.

Київ ,  21  Лютого  2017

Троян атакує системи дистанційного банківського обслуговування

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про поширення банківського трояна, націленого на системи дистанційного банківського обслуговування (RBS) компаній, які використовуються для здійснення фінансових операцій. Вектор атак шкідливої програми спрямований на Росію та сусідні країни, серед яких і Україна.

Київ ,  20  Лютого  2017

У 2016 році кількість програм-вимагачів для Android зросла на 50%

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про те, що кількість зразків програм-вимагачів для платформи Android у 2016 році зросла на 50% порівняно з минулим роком. Після запуску на комп'ютері користувача подібні загрози шифрують всі типи файлів або блокують екран пристрою та вимагають плату за доступ до даних.

Київ ,  15  Лютого  2017

Продукти ESET отримали три найвищі нагороди від SE Labs

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — отримала cерію нагород від незалежної організації SE Labs. За результатами останніх тестувань, продукти ESET для корпоративних та домашніх користувачів здобула три найвищих відзнаки, продемонструвавши максимальне виявлення загроз без помилкових спрацювань.

Київ ,  14  Лютого  2017

Шкідливий завантажувач для Android поширюється під виглядом оновлення Flash Player

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про виявлення небезпечного додатку для пристроїв Android, який може завантажувати та запускати шкідливі програми-вимагачі та загрози, спрямовані на викрадення коштів з банківських рахунків. Троян-завантажувач Android/TrojanDownloader.Agent.JI поширюється через інфіковані веб-сайти та маскується під оновлення Flash Player.

Київ ,  05  Січня  2017

KillDisk тепер атакує Linux, вимагаючи викуп 250 000 $ за розшифрування, яке здійснити неможливо

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про виявлення нової модифікації загрози KillDisk, яка шифрує комп’ютери Linux та вимагає викуп у розмірі 250 000 доларів у криптовалюті Bitcoins за їх розблокування.

Київ ,  19  Грудня  2016

ESET отримала 100-у нагороду від Virus Bulletin

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про те, що продукт ESET NOD32 отримав рекордну соту нагороду «VB100» від британської лабораторії Virus Bulletin. Відзнаку генеральному директору ESET вручив особисто Джон Ховс, керівник тестування Virus Bulletin на церемонії, яка відбулася 16 грудня 2016 року.

Київ ,  14  Грудня  2016

KillDisk атакує українських користувачів

Компанія ESET — лідер в галузі проактивного виявлення — повідомляє про здійснення ряду кібератак, жертвами яких стали важливі цілі в Україні. На думку спеціалістів ESET, головна мета зловмисників — цілеспрямована підривна діяльність в українському сегменті мережі Інтернет.

<   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
Цілодобова підтримка користувачів: +38 (044) 545-77-26Замовити дзвінок