Київ ,  23  Травня  2017

Програма-вимагач XData атакує українських користувачів

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про хвилю поширення програм-вимагачів XData, які продукти ESET виявляють як Win32/Filecoder.AESNI.C. Найбільша кількість виявлень за період від 17 до 22 травня зафіксована серед українських користувачів – 96%. Пік активності шкідливої програми припав на 19 травня.

Київ ,  17  Травня  2017

Загроза CoinMiner використала експлойт EternalBlue раніше ніж WannaCry

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — виявила новий факт про вимагача WannaCry (також відома як WannaCryptor): дана шкідлива програма була не першою загрозою, яка використала експлойти EternalBlue та DoublePulsar. Цей механізм уже був застосований кіберзлочинцями ще в кінці квітня. Тоді зловмисники замість шифратора на комп’ютер жертви завантажували шкідливу програму, яка використовувала потужності інфікованого комп'ютера для генерації криптовалюти Monero.

Київ ,  16  Травня  2017

Загроза WannaCry: нові факти та поради з захисту від спеціалістів ESET

Програма-вимагач WannaCry стала найбільшою цифровою загрозою у світі за останні роки, уразивши десятки тисяч комп’ютерів користувачів у всьому світі. Програма виявляється продуктами ESET як Win32/Filecoder.WannaCryptor.D та має подібні до мережевого черв’яка характеристики, завдяки яким загроза може інфікувати інші пристрої мережі.

Київ ,  13  Травня  2017

Нова програма-вимагач Wanna Cry масово атакує Інтернет-користувачів у всьому світі

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про масове поширення нової шкідливої програми-вимагача WannaCryptor (також відома як Wanna Cry або Wcrypt). Загроза шифрує файли на комп’ютері жертви та вимагає $300 за повернення доступу до них.

Київ ,  10  Травня  2017

Група Sednit використовує ім’я Трампа для заманювання жертв

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — попереджає про нову хвилю фішинг-атак групи кібершпигунів Sednit. Зокрема кіберзлочинці надсилають шкідливі листи з документами-приманками, після відкриття яких на пристрій жертви завантажується шпигунський інструмент Seduploader. Цього разу зловмисники заманюють користувачів переглядати вкладення за допомогою файла з назвою «Атака Трампа на Сирію».

Київ ,  04  Травня  2017

Продукти ESET показали відмінний результат у тестуванні AV-Test

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про те, що продукти ESET в котрий раз поспіль підтвердили свою бездоганну продуктивність у тестуванні незалежної лабораторії AV-Test. Цього разу у випробуванні взяли участь 32 антивірусні рішення. Організація оцінювала здатність цих продуктів забезпечити захист файлів за допомогою технологій запобігання виконання файлів (DEP) та рандомізації адресного простору (ASLR).

Київ ,  28  Березня  2017

Шифрування даних від ESET визнано кращим спеціалістами AV-Comparatives

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про те, що DESlock+ Pro був визнаний провідним рішенням для малих і середніх підприємств за результатами першого тестування AV-Comparatives продуктів для шифрування даних. Продемонструвавши надійний захист корпоративної інформації, DESlock+ Pro випередив чотири інші популярні продукти з подібним функціоналом.

Київ ,  24  Березня  2017

Шкідливі додатки поширюються на Google Play під виглядом модифікацій для гри Minecraft

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про виявлення в офіційному магазині Google Play понад 80 шкідливих додатків під виглядом модифікацій для Minecraft. На даний час шкідливі програми були завантажені майже мільйон разів. Замість обіцяного функціоналу додатки переадресовують користувачів на шахрайські веб-сайти та показують агресивні рекламні оголошення.

Київ ,  14  Березня  2017

Нові версії ESET Remote Administrator та ESET Virtualization Security доступні для завантаження користувачам

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про вихід важливих оновлень рішень для корпоративних користувачів — ESET Remote Administrator та ESET Virtualization Security. Зокрема новинкою ESET Remote Administrator стала сумісність з інструментом інформаційної безпеки та управління подіями IBM QRadar, а у новій версії ESET Virtualization Security реалізовано вбудовану підтримку VMware NSX, що є подальшим розширенням рішень ESET для популярної платформи VMware.

Київ ,  02  Березня  2017

Оновлений дешифратор для жертв програм-вимагачів Crysis доступний для завантаження

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про вихід оновленої версії безкоштовного дешифратора для жертв програм-вимагачів. Даний інструмент дозволяє користувачам, дані або пристрої яких постраждали від сімейства Crysis (продукти ESET виявляють дану загрозу як Win32/Filecoder.Crysis), отримати доступ до зашифрованих файлів.

<   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
Цілодобова підтримка користувачів: +38 (044) 545-77-26Замовити дзвінок