• Дослідники ESET виявили ряд сайтів зі шкідливим скриптом для майнінгу криптовалюти

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про виявлення файлів JavaScript, які використовуються для прихованого майнінгу криптовалюти безпосередньо в браузері. Майнінг відбувається під час перегляду користувачем певних веб-сайтів. Цілями кіберзлочинців стали користувачі України, Росії, Білорусі, Казахстану та Молдови.

 • GREYCORTEX — новий учасник ESET Technology Alliance

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — оголошує про приєднання GREYCORTEX, постачальника рішень для безпеки мережі, до програми співпраці ESET Technology Alliance.

 • Нова загроза атакує банки України

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про появу нової загрози, яка атакує банки України, Білорусі, Росії та Казахстану. Шкідлива програма поширюється через електронні листи зі шкідливим документом у вкладенні. 

 • Рішення для дому ESET отримали відзнаку AV-Comparatives

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про те, що антивірусне рішення для пристроїв Mac та продукт для контролю використання Інтернету дітьми отримали сертифікати за результатами нещодавніх порівняльних досліджень провідного тестувальника AV-Comparatives.

 • Компанія ESET будує сучасний кампус у Братиславі

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про плани щодо будівництва нової штаб-квартири, яка буде розміщувати 25 000 квадратних метрів офісних площ приблизно для 1400 працівників.

 • ТОП-10 шкідливих програм в Україні: липень, 2017

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — представляє основні тенденції розповсюдження комп'ютерних загроз у липні 2017 року. За даними, отриманими спеціалістами вірусної лабораторії ESET за допомогою системи швидкого оповіщення ESET Live Grid, топові позиції у рейтингу найбільш активних шкідливих програм займають загрози, які перенаправляють жертву на інфіковані веб-сайти, та рекламне програмне забезпечення.

 • Шкідливі додатки для Android масово поширюються під виглядом легітимних програм

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — попереджає про поширення шкідливих програм під виглядом легітимних у турецькому неофіційному магазині додатків для Android – CepKutusu.com. Замість бажаних програм на пристрій користувача завантажується банківське шкідливе програмне забезпечення. Загроза здатна перехоплювати та надсилати SMS-повідомлення, відображати фальшиву активність, а також завантажувати та встановлювати інші додатки.

 • Stantinko: прихована шкідлива програма атакує користувачів з 2012 року

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про виявлення складної загрози Stantinko, жертвами якої вже стали близько півмільйона користувачів.

 • Нові подробиці атак, спрямованих на Україну: аналіз бекдору групи TeleBots

  27 червня 2017 року нова атака вразила багато комп'ютерних систем в Україні та інших країнах світу. Ця атака була проведена за допомогою загрози, яку продукти ESET виявляють як Diskcoder.C (відома також як ExPetr, PetrWrap, Petya або NotPetya). Ця загроза вдає з себе типову програму-вимагач — шифрує дані на комп'ютері та вимагає 300 доларів за їх відновлення. Насправді ж автори цієї шкідливої програми мали намір заподіяти шкоду, тому вони зробили все можливе, щоб зробити розшифрування даних дуже малоймовірним.

 • TeleBots повертається: спрямована проти України атака на ланцюг постачання

  Спеціалісти ESET підготували аналіз, який містить подробиці масштабної атаки програми-вимагача Diskcoder.C, направленої на українських користувачів. У ході дослідження було виявлено схожість між кількома кампаніями кіберзлочинної групи TeleBots, яка останнім часом організовує атаки на комп'ютерні системи об’єктів критичної інфраструктури України.