Київ ,  24  Липня  2017

Stantinko: прихована шкідлива програма атакує користувачів з 2012 року

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про виявлення складної загрози Stantinko, жертвами якої вже стали близько півмільйона користувачів.

Київ ,  04  Липня  2017

Нові подробиці атак, спрямованих на Україну: аналіз бекдору групи TeleBots

27 червня 2017 року нова атака вразила багато комп'ютерних систем в Україні та інших країнах світу. Ця атака була проведена за допомогою загрози, яку продукти ESET виявляють як Diskcoder.C (відома також як ExPetr, PetrWrap, Petya або NotPetya). Ця загроза вдає з себе типову програму-вимагач — шифрує дані на комп'ютері та вимагає 300 доларів за їх відновлення. Насправді ж автори цієї шкідливої програми мали намір заподіяти шкоду, тому вони зробили все можливе, щоб зробити розшифрування даних дуже малоймовірним.

Київ ,  30  Червня  2017

TeleBots повертається: спрямована проти України атака на ланцюг постачання

Спеціалісти ESET підготували аналіз, який містить подробиці масштабної атаки програми-вимагача Diskcoder.C, направленої на українських користувачів. У ході дослідження було виявлено схожість між кількома кампаніями кіберзлочинної групи TeleBots, яка останнім часом організовує атаки на комп'ютерні системи об’єктів критичної інфраструктури України.

Київ ,  29  Червня  2017

Оновлені рекомендації ESET для протидії атакам Win32/Diskcoder.C

Шкідлива програма-вимагач, яку продукти ESET виявляють як Win32/Diskcoder.C, поширюється швидкими темпами, інфікуючи користувачів не тільки в Україні, а й у всьому світі. Дана загроза здійснює шифрування всього диска комп’ютера у разі інфікування MBR, а в інших випадках зашифровує файли, вимагаючи викуп за відновлення доступу до них.

Київ ,  27  Червня  2017

Масова атака програми-вимагача в Україні може досягти глобальних масштабів

Нова атака програми-вимагача в Україні, яка може бути пов'язана з сімейством шкідливих програм Petya, стала топовою темою на сторінках численних ЗМІ та соціальних медіа. На даний час продукти ESET виявлять загрозу як Win32/Diskcoder.C Trojan. У разі успішного інфікування MBR, шкідлива програма шифрує весь диск комп’ютера. В інших випадках загроза зашифровує файли, як Mischa.

Київ ,  27  Червня  2017

Win32/Diskcoder.C: рекомендації спеціалістів ESET

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про високу активність та масове розповсюдження шкідливої програми-шифратора, яку продукти ESET виявляють як Win32/Diskcoder.C trojan.

Київ ,  12  Червня  2017

Industroyer: нова загроза для систем управління виробничими процесами

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — попереджає про появу складної та надзвичайно небезпечної шкідливої програми, призначеної для підриву важливих промислових процесів. Загроза, яку продукти ESET виявляються як Win32/Industroyer, могла бути використана під час атаки на українську енергосистему у 2016 році. Крім унікальних можливостей шкідливої програми для здійснення такої атаки, Industroyer містить позначку часу активації 17 грудня 2016 року – день відключення електроенергії.

Київ ,  06  Червня  2017

Загроза Turla використовує Instagram для шпигування

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про нову хвилю поширення шкідливої програми Turla, яка відома своїми атаками на урядові установи, посадових осіб і дипломатів щонайменше з 2007 року. За даними спеціалістів ESET, кіберзлочинці застосовують шкідливе розширення для Firefox та несанкціоновано використовують популярну соціальну мережу Instagram.

Київ ,  31  Травня  2017

Дешифратор для програм-вимагачів AES-NI та XData доступний для завантаження

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про вихідінструменту для розшифрування файлів жертв небезпечних програм-вимагачів Win32/Filecoder.AESNI.B та Win32/Filecoder.AESNI.C (також дана версія відома як XData). Дешифратор був розроблений на основі ключів, опублікованих нещодавно у Twitter та форумі BleepingComputer.com.

Київ ,  26  Травня  2017

Нові інструменти для протидії програмам-вимагачам доступні користувачам

Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про вихід інструментів для протидії атакам програм-вимагачів WannaCry (WannaCryptor) та версій Crysis, які додають .wallet та .onion розширення до інфікованих файлів.

<   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
Цілодобова підтримка користувачів: +38 (044) 545-77-26Замовити дзвінок