Що таке універсальна ліцензія?

Забезпечення захисту комп'ютерів, ноутбуків та смартфонів на різних платформах ще ніколи не було таким зручним. Тепер немає необхідності купувати різні ліцензії на всі типи пристроїв та операційні системи.
Універсальна ліцензія ESET — це унікальна система ліцензування, що дозволяє забезпечити захист операційних систем Windows, Mac та Linux, встановлених на одному комп'ютері. Крім того, дана ліцензія дозволяє вибрати та захистити мобільну операційну систему — Android, Windows Mobile або Symbian.
Додаткова інформація вказана нижче.

 

 

 

1 ліцензія покриває 3 операційні системи

Один комп’ютер, три операційні системи
Універсальна ліцензія ESET дозволяє захистити 3 операційні системи, встановлені на одному комп'ютері, використовуючи тільки одну ліцензію. Так користувач може встановити продукт ESET на основну операційну систему, забезпечивши тим самим захист двом додатковим операційним системам, що працюють у віртуальному середовищі (Virtual Machine, Boot Camp).

Переключення на іншу платформу
Універсальна ліцензія ESET надає можливість переключити захист на іншу платформу без необхідності покупки додаткових ліцензій. Наприклад, Ваш комп'ютер працює під управлінням операційної системи Windows, а Ви вирішили перейти на Linux. При наявності діючої ліцензії ESET Ви можете завантажити та встановити ESET NOD32 Antivirus для Linux Desktop на нову операційну систему, використовуючи облікові дані, отримані при активації ліцензії.

Перехід на інший комп’ютер
Також Ви маєте право використовувати діючу ліцензію ESET після переходу на новий комп'ютер, навіть якщо останній працює під управлінням іншої операційної системи.

 


Універсальна ліцензія забезпечує захист усіх операційних систем,
встановлених на одному ПК

Основна формула:
1 комп’ютер з 1, 2 або 3 операційними системами = 1 лиіцензія

Приклади:

  • 1 комп’ютер під під управлінням Windows як основної операційної системи та ОС Linux у віртуальному середовищі = 1 ліцензія необхідна для покриття обох операційних систем
  • 1 комп'ютер під управлінням Mac OS як основної операційної системи та ОС Windows через Boot Camp = 1 ліцензія необхідна для покриття обох операційних систем
  • 1 комп'ютер під управлінням Windows як основної ОС та додатковими операційними системами Windows і Linux у віртуальному середовищі = 1 ліцензія необхідна для покриття всіх операційних систем 

Дія універсальної ліцензії ESET

Універсальна ліцензія входить до складу наступних продуктів для домашніх користувачів:

Цілодобова підтримка користувачів: +38 (044) 545-77-26Замовити дзвінок