ESET Technology

У зв’язку зі швидкими темпами розвитку вірусописання та регулярною появою нових видів загроз, спеціалісти ESET постійно працюють над розробкою найбільш ефективних інструментів для боротьби з кіберзлочинністю. Дізнайтесь більше про технологію сканування ThreatSense® та методах, які використовуються продуктами ESET для Вашого онлайн та офлайн захисту.

Детальніше


ThreatSense.Net

Технологія ThreatSense.Net надає можливість відправляти нові підозрілі зразки загроз аналітикам вірусної лабораторії ESET, дозволяючи тим самим відстежувати глобальні тенденції розповсюдження шкідливих програм. Спеціалісти ESET ретельно аналізують отримані загрози, а також методи, напрямки та характер атак. На основі отриманих даних виходять оновлення продуктів ESET та баз вірусних сигнатур.

Детальніше


Interactive Comparison

Ознайомтесь з перевагами ESET у порівнянні з антивірусними рішеннями інших виробників за допомогою онлайн інструменту. Інтерактивне порівняння продуктів за ключовими параметрами допоможе вибрати найбільш оптимальне рішення для надійного захисту від різних видів загроз.

Детальніше


ESET vs. the Competition

Графіки, які основані на результатах багатьох тестувань, наочно демонструють перевагу ESET над рішеннями інших виробників за такими параметрами як продуктивність, якість виявлення, швидкість роботи, споживання системних ресурсів та багатьох інших.

Детальніше


Awards and Certificates

Продукти ESET отримали велику кількості нагород і сертифікатів. Регулярні визнання провідних експертів ринку ще раз доводять здатність рішень ESET забезпечувати якісний та ефективний захист комп'ютерів, а також мобільних, портативних та інших пристроїв користувачів.

Детальніше

Цілодобова підтримка користувачів: +38 (044) 545-77-26Замовити дзвінок