У зв’язку зі швидкими темпами розвитку вірусописання та регулярною появою нових видів загроз, спеціалісти ESET постійно працюють над розробкою найбільш ефективних інструментів для боротьби з кіберзлочинністю. Дізнайтесь більше про технологію сканування ThreatSense® та методах, які використовуються продуктами ESET для Вашого онлайн та офлайн захисту.

Детальніше


Технологія ThreatSense.Net надає можливість відправляти нові підозрілі зразки загроз аналітикам вірусної лабораторії ESET, дозволяючи тим самим відстежувати глобальні тенденції розповсюдження шкідливих програм. Спеціалісти ESET ретельно аналізують отримані загрози, а також методи, напрямки та характер атак. На основі отриманих даних виходять оновлення продуктів ESET та баз вірусних сигнатур.

Детальніше


Графіки, які основані на результатах багатьох тестувань, наочно демонструють перевагу ESET над рішеннями інших виробників за такими параметрами як продуктивність, якість виявлення, швидкість роботи, споживання системних ресурсів та багатьох інших.

Детальніше


Продукти ESET сертифіковано Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України. Ці висновки підтверджують відповідність продуктової лінійки ESET нормативним документам, які регламентують вимоги до засобів технічного захисту інформації, які встановлено законодавством України. Таким чином, рішення ESET можуть бути використані у всіх державних, фінансових, міжнародних та інших організаціях.

Детальніше


Корпоративні користувачі мають можливість пройти курс безкоштовного навчання роботі з програмним забезпеченням ESET. Курс навчання під керівництвом професіоналів ESET допоможе набагато швидше оволодіти навичками використання різноманітних функцій та можливостей антивірусних продуктів і, як наслідок, підвищити ефективність захисту інформації підприємства.

Детальніше


За необхідністю користувачі продуктів ESET завжди можуть звернутися до служби технічної підтримки в Україні. Досвідчені спеціалісти в зручні для користувача спосіб і час безкоштовно нададуть кваліфіковану допомогу та дадуть відповідь на різні технічні питання, які можуть виникнути під час інсталяції, налаштування, управління та використання продуктів ESET.

Детальніше

 


Цілодобова підтримка користувачів: +38 (044) 545-77-26Замовити дзвінок