Зробіть більше з віртуалізацією, захищеною ESET

ЗАХИСТ ВІРТУАЛЬНИХ СЕРЕДОВИЩ

Відправити запит

Отримати безкоштовну
пробну версію

ВАШІ ВІРТУАЛЬНІ МАШИНИ ЗАХИЩЕНІ ЗА ДОПОМОГОЮ ТЕХНОЛОГІЇ ESET

Якщо ви використовуєте VMware або інше рішення для віртуалізації, довірте захист віртуальних машин продуктам ESET.

Просто встановити

ESET Virtualization Security використовує технологію vShield Endpoint для інсталяції програми ESET на всі хости.

Просто управляти

Управління продуктом може здійснюватися за допомогою інструменту ESET Remote Administrator 6, який також може бути у вигляді віртуального додатку.

Просто переносити

Переносьте ліцензії ESET, які використовуєте, при переході з фізичної машини на віртуальну без додаткових витрат.

Більш того, рішення повністю підтримує VMware vMotion та vCenter, а також сумісне з ESET Remote Administrator 6 — веб-консоллю для швидкого виконання завдань і повного управління захистом робочих станцій.

ESET Virtualization Security для VMware vShield

Висока продуктивність

Віртуальні машини зазвичай спільно використовують один і той самий базовий образ, що в 70-80% випадків призводить до дублювання файлів між даними машинами. ESET Shared Local Cache зберігає метадані про чисті файли за підсумками попереднього сканування машин в рамках одного гіпервізора. Таким чином, файли, перевірені вже на одній віртуальній машині, не скануються повторно на інших віртуальних машинах в одному віртуальному середовищі, в результаті чого значно збільшується швидкість сканування.

Багаторівневий захист

ESET Shared Local Cache у поєднанні з агентним продуктом ESET, а також легендарною технологією сканування ESET NOD32® та можливістю гнучкого налаштування, забезпечує надійний всебічний та багаторівневий захист корпоративної мережі.

ESET Shared Local Cache

ESET Remote Administrator може бути встановлений на ОС Windows і сервери Linux, а також використовуватися як віртуальний додаток.

Використання ESET Remote Administrator як віртуального додатку спрощує розгортання ESET Remote Administrator та забезпечує більш високу швидкість роботи інструменту в порівнянні з використанням повного інсталяційного пакета або компонентної інсталяції.

Інструмент підтримує рідні / для роботи на апаратних пристроях гіпервізори (VMware vSphere / ESXi, Microsoft Hyper-V), а також гіпервізори на хостах, які зазвичай працюють на операційних системах робочих станцій (VMware Workstation, VMware Player, Oracle VirtualBox).

Віртуальний додаток представляє собою файл відкритого віртуального пристрою та містить кілька типів додатків ESET Remote Administrator — серверний компонент, проксі-компонент і компонент для управління мобільними пристроями.

ESET Remote Administrator

Виключення процесів

Адміністратор може визначити процеси, які будуть виключені з перевірки в режимі реального часу — всі виключені файлові операції автоматично будуть вважатися безпечними. Таким чином, сканування в режимі реального часу не перешкоджає здійсненню таких дій як здійснення резервного копіювання або реальної міграції віртуальної машини. При цьому виключені процеси можуть мати доступ до небезпечних файлів або об'єктів без сповіщень про небезпеку.

Незалежність від знімків

Оновлення ESET і програмні модулі можуть зберігатися за межами розташування за замовчуванням — таким чином, повернення до більш раннього знімку віртуальної машини на них не впливає. Як наслідок, немає необхідності завантажувати оновлення та програмні модулі при кожному поверненні віртуальної машини до більш раннього знімку, а машини, на яких був здійснений відкат, можуть використовувати незаймані оновлення і таким чином уникнути великих завантажень, в результаті чого прискориться процес відновлення знімка.

 

Зберігання результатів сканування гіпервізором

Здійснює сканування серверів Microsoft Windows® з включеним гіпервізором для шкідливих програм без необхідності в іншому антивірусному продукті. Скорочує час перевірки, скануючи вміст жорсткого диска без попередніх дозволів або бездіяльності системи, а також надає окремі звіти за підсумками сканування. Для підвищення продуктивності, зниження споживання пам'яті та ресурсів процесора перевірка може здійснюватися на віртуальних машинах, коли вони вимкнені.

Повна підтримка кластерів

Дозволяє налаштувати рішення для автоматичного дублювання параметрів при інсталяції в кластерному середовищі та управляти ними як одним, усуваючи необхідність копіювати зміни в конфігурації вручну на інші вузли в кластері.

Ліцензування ESET Virtualization Security для VMware vShield

Ви можете вибрати 1 з 3 різних типів ліцензування — на кількість віртуальних машин (A), на кількість хостів (B) або на кількість процесорів (C) в залежності від потреб мережевої інфраструктури та використання віртуального середовища.

А) На кількість віртуальних машин

  • 1 віртуальна машина як 1 фізична робоча станція та покриває 1 місце з ліцензії
  • Ідеальне рішення, якщо працює менше, ніж 50 віртуальних машин на хості
  • Найкраще рішення підходить для компаній, які здійснюють перехід з фізичного у віртуальне середовище — переносять ліцензію ESET з фізичних робочих станцій у віртуальні

В) На кількість хостів

  • Фіксована вартість: один хост = одна ціна
  • Покриває необмежену кількість віртуальних машин, що працюють на одному хості
  • Найкраще рішення, якщо на одному хості працюють більше 50 віртуальних машин

С) На кількість процесорів

  • Фіксована вартість: один фізичний процесор = одна ціна
  • Ціна для 2 процесорів = приблизна ціна за 1 хост
  • Найкраще рішення, якщо на одному процесорі працюють більше, ніж 25 віртуальних машин
 

Ліцензування ESET Shared Local Cache

ESET Shared Local Cache входить до складу ліцензії всіх продуктів ESET, хоча б один з яких повинен бути встановлений на віртуальній машині.

Цілодобова підтримка користувачів: +38 (044) 545-77-26Замовити дзвінок